Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1000-1200 kalóriázók! Milyen...

1000-1200 kalóriázók! Milyen étrenddel tud. Játok tartani az értéket?

Figyelt kérdés

Kérésem, hogy akire nem vonatkozik a kérdés, vagy ellentétes véleményével kioktatni akar, az legyen kedves inkább ne írjon, ne rontsa el a napomat, legyen annyira értelmes, hogy semmit érő, hergelő választ nem ír. Köszönöm!


TEHÁT:

Kalóriadeficittel szeretnék fogyni, nekem (netes számolás alapján) 1200 kalória kell a fogyáshoz.

Tegnap viszont 2000 kalóriát sikerült bevinnem, pedig nem ettem tartalmas ételeket. A baj az, hogy nem tudom mit egyek, mi az amit megehetek, de nincs benne sok kalória. Pl. tegnap téliszalámis tk. toast kenyeret reggeliztem, napközben néztem meg neten, hogy a téliszalámi 5dkg-jában is 265 kalória van, ami ahhoz a kis szelethez kurv@ sok, és nem is szeretem annyira, hogy megérje nekem megenni, egy 30 kalóriás parizerrel is ugyanúgy jóllakok (plusz ugye a tk. kenyér kalóriája). Este megettem egy májkrémet, a kicsit, azt is ma néztem meg, valami 250 kalória, háát az sem ér annyit.

Kérdésem, hogy mit szoktatok enni?

Ebédre szeretnék normálisat enni (tegnap csirke cordon bleu volt krumplipürével, ami kb. 500 kalória)

A többi étkezéssel nem vagyok tisztában, hogyan lehet összeállítani.

Köszönök minden értelmes, segítőkész választ!


2011. okt. 12. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

reggeli: saga sonka, tolle light sajt, tk. kenyér, sok zöldség

tízórai: tojás (inkább fehérje, főtt tojás), activia (1 db!), gyümi esetleg

ebéd: semmi rántott dolog!!!! natúr, roston, grillen csirke, no krumpli, max. heti egyszer, főtten, hal, tengeri, fehér húsú, barna rizs, semmi tészta, párolt zöldség, főzelék lightosan

uzsi: mint tízórai

vacsi: túró v fehérje turmix

ezekből simán össze lehet szedni, de számold ki előtte a személyes kcal szükségletedet

remélem segítettem

ja, és persze mindenből annyi adag, amivel már nem vagyé hes, nem annyi, amíg bírod, szóval 1 szelet kenyér, max. 3 szelet sonka rá v. sajt, stb.

2011. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnapi kajám:

Reggeli: 1 pohár joghurt kb. 100 kcal

Ebéd: A Teletál ételfutártól hozatok kaját, egy levest és egy másodikat (ami mindig húsos kaja), és mindkettőt megfelezem, így két napra van kajám, plusz feleződik a kalória is . Tehát kb. 500 kcal /nap

Este: 3 db virsli 250 kcal, 2 szelet slim kenyér 85 kcal

Délelőtt és uzsonnára: 8 dkg túró elkeverve 5 dkg meggyel és édesítőszerrel.Ezt felezem meg délelőtt ill. délután. Ez 150 kcal.

Ez összesen: 1085 kcal.

Hozzáteszem, hogy tegnap voltam konditeremben, és futópadon illetve taposógépen cardióztam egy órát, előtte felturbóztam magam L-karnitinnel. Ez kb 300 kcal minusz, tehát még keveset is ettem.


Ha gondolod, leírom neked minden nap a kajámat. Ja, és egy héten csak egyszer rendelek kaját, a többi napon magam készítem az ebédet.

2011. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Leírom a tegnapi kajámat,már ez még az 1000kcalt sem érte el...

Reggeli: 20g slim toast kenyér,16g csirkemellsonka,karika paradicsom,hagyma, 50ml 1,5% tejből kv, 20g zabkása vízzel felfőzve 4g mazsola és egy csipet kókuszreszelékkel. 155kcal


Tízórai:21g slim kenyér ,16g csirkemellsonka,6g póréhagyma. 61kcal


Ebéd:36g nyúlhús,70g csirkemell,252g karfiol,168g brokkoli,27g répa,25g gomba,9g füstölt trappista sajt. Ezeket olaj nélkül megpároltam. 302kcal


uzsi:19g slim toast kenyér,15g diétás lekvár,55g alma,57g brokkoli,egy db 2x sült,egy kis rózsa karfiol nyersen. 145kca


Vacsi:58g csirkemell, 21g virsli,6g sajt,121g brokkoli,125g karfiol,24g répa,

133g sovány túró,15ml tejjel,3g mazsolával,1g kókuszreszelékkel. 323kcal


Ez nem egy tökéletes étrend,de ez most épp ilyen volt. Kicsit kevesebb mint 1000kcal de ahoz képest elég sokat ettem. Csirkemellből még lehetett volne ennem,csak féltem ebédnél hogy túllépem a keretet,vacsira meg már ezt is alig bírtam megenni.

2011. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy könyv, Auchanban vagy Corában vettem, 1200 kalóriás étrendeket tartalmaz receptekkel. Nem volt 500 Ft, de nem tudom, lehet-e még kapni.

1500 kalóriás van, az a férfi változat.

Itt írnak róla, de kép sajna nincs hozzá:

[link]

2011. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kaloriaszamlalas alapja hogy utananezel a dolgoknak es szamolsz. kesobb mar fejbol tudni fogod miben mennyi kaloria van kb. a leggyakrabban evett eteleknek nezz utana na meg az alapanyagoknak amiket hasznalsz. nekem a telefonomon van egy progi amiben minden nap jegyzem miket ettem es kiszamolja a kaloriat csak a mennyisegeket kell megadni. ez azert is jo mert visszamenoleg is at tudod nezni mikor mennyit ettel mennyit mozogtal hogy alakul a sulyod es a mereteid. myfatsecret a neve angol progi.
2011. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!