Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel fogyhatok?

Ezzel az étrenddel fogyhatok?

Figyelt kérdés

Reggeli: kávé tejjel és édesítővel (a tej 1,5-ös), 1 szelet barna/rozs kenyér, vagy graham zsömle, felvágottal, zöldséggel

Tízórai: gyümölcs: egy fürt szőlő, vagy alma, körte, esetleg grapefruit

Ebéd: suliban eszek

Vacsora: egy natúr activia vagy egy kefir

Ha fáradt vagyok délután még iszok egy tejeskávét, úgy mint reggel.

Napi 3-4 liter víz, és tea édesítővel.


Valamint egy nap minimum háromnegyed órát, maximum másfél órát tornázok (ezek közül: Rubint Réka, C. Crawford, a kertben futás, taposógép, szobabicikli)

Köszönöm szépen a válaszokat:)))


2011. szept. 27. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit vacsoranak irtal, az inkabb legyen az uzsonna, es vacsorara egyel meg feherjet (turo, csirkemell, tojas). Amugy teljesen ok. Sok sikert!
2011. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. leirta jól, de én annyira kiváncsi lennék:

szerinted, igy, képes vagy elég mennyiségű teljes értékű fehérjét bevinni a szervezetedbe? komoly választ kérek :)

2011. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, mert reggelire még sokszor eszem főtt tojást is, direkt a fehérje bevitel miatt, húst is szeretem. Valamennyi fehérje meg csak van a joghurtban is.
2011. szept. 28. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, 3% fehérje van benne.. sőt, még a növényekben is van valamennyi.

részemről mindegy, felhívtam a figyelmedet hol lehet hiányos a táplálkozásod, többet nem is kérdeztél.

2011. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!