Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen EGYSZERŰ étrenddel...

Milyen EGYSZERŰ étrenddel fogyhatok le július végére 9 kilót, ha naponta kocogok is fél órát?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok, 66 kiló, 57 a cél.

19L


Köszi a segítséget! :D


2011. jún. 18. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
27 kevés neked..és ne kocogj, hanem fuss mondjuk 45 percet
2011. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*57
2011. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az a fontos hogy reggelinel jol lakjal .Ebedre is ehetsz,de a vacsit jobb kihagyni.(pl este nem tudsz aludni olyan jol, ha sokat eszel,es az alvas nagyon fontos a fogyozoknak)
2011. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Az 57 pont jó súly (psze ha izmos vagy), a vacsi elhagyósra ne hallgass, úgy baromság, amit írt, ahogy van.

És július végére zsírból nem fog lemenni sztem 10 kg. Amúgy egyél mennyiségileg kevesebbet, vacsira is egyél, csak ne sokat, és a futás - intenzívebb - az okés, de ne felet (bár az elején még tíz perc is nehezen megy), hanem 40-50 percet. De kezdetnek annyit, amennyit bírsz.

Vagy táncolj is mellette, mert azzal is kcalt égetsz, és mégis könnyebben veszed sztem, mint a futást.

2011. jún. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Fuss 1 orat a kocogas helyett.
2011. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi minednkinek :D
2011. jún. 19. 12:49
 7/7 anonim válasza:

Egyáltalán nem baromság,amit a 3. levéliró irt.Mint ahogy a régi kozmondás mondja; Reggelizz úgy,mint egy király,

Ebédelj szerényen,

Vacsorázz úgy,mint egy koldus!

2011. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!