Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a tegnapi étrendem?

Milyen volt a tegnapi étrendem?

Figyelt kérdés

6 órakor: 4 db (tehát 64 kalóriányi) extrudált kenyér 20%-os tejföllel és szendvicssonkával.

8 órakor: 1 szelet torta

délben: 2 sült szendvics félbarna kenyérből, sok paradicsommal

16 órakor: 5 Korpovit szelet párolt húsos szalonnával

18 órakor: 2 közepes fürt szőlő


2011. okt. 1. 10:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megnyugodtam.

Az utóbbi 4 hétben hetente 2x fordult elő, hogy nem ettem főtt ételt, mert úgy jött ki a lépés a nyelvórák miatt. De előreláthatóan a közeljövőben ilyen nem fog előfordulni.

Nem akadékoskodni akarok, tényleg csak érdekel, hogy miért jobb a főtt étel, mint mondjuk az afféle sült szendvics, mint amit említettem. Így is, úgy is, a tápanyagok bizonyos része, pl. a vitaminok megsemmisülnek. Sőt ha pl. lecsót ettem volna, abban a paradicsom tovább főtt volna, mint itt sült...

Ma különben bablevest ebédeltem, pironkodva vallom be, hogy 2 és fél tányérral, na de rengeteg bab volt benne, ami nagyon jó fehérjeforrás, igaz?

Holnap meg húsleves lesz az ebéd, utána lesz sült hús is gondolom sült krumplival, amit szerencsére egyáltalán nem bír a gyomrom, úgyhogy az utóbbit kihagyom.

2011. okt. 1. 15:49
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves ama válaszoló, aki lesz@rozta a tegnapi étrendemet... biztos mindketten szubjektívek vagyunk, de nekem meg a te étrended nem tetszik. Ezt akkor dolgozhattad le, ha reggeltől estig kukoricát szedtél, félóránként 30-30 guggolást végezve. És anyám csokitortája, sőt a Korpovit is még mindig ezerrel többet érhet, mint a Túrórudi.
2011. okt. 1. 15:54
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is ezt magyaráztam neki:)

az a baj, hogy sok ember azt hiszi, hogy a súlyvesztéshez rengeteget kell enni, csak hogy meglegyen a napi 5-6 étkezés.

2011. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!