Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok lány ezt akarja itt elérni?

Sok lány ezt akarja itt elérni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem veszik észre, hogy milyen butaságokat csinálnak, megvonják maguktól az alaptápanyagokat, és hülye diétákba kezdenek.

Miért nem értik, hogy ez nem vicc és a szervezet egy kényes dolog, könnyű haza vágni? Hogy igenis szükség van a zsírra és a szénhidrátra is normális adagban, mert az is kell a szervezet normális működéséhez?


2011. szept. 11. 13:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
és 33 évesen úgy néz ki, mint anyám, aki 55....
2011. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából abban is reménykedtem, hogy ide téved 1-2 kemény fogyós lány, akik csúnyának tartják magukat és szó szerint kínozzák a testüket, hátha a link miatt és az értelmes kommentek között rájönnek arra, hogy nem kéne ezt tenniük, mert a külső csak egy dolog, de a belső szerveiket is tönkre teszik, nem beszélve a lelkükről is.

2011. szept. 11. 16:21
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Ez hülyeség. Nem ezt akarják elérni, hanm egy csinos alkatot. Ha valaki fogyókúrázik, és nem csak nyavajog hogy mikor leszek már szebb, akkor miért kell egyből az anorexiával jönni? Az emberek nagyésze egyátalán nem anorexiás akar lenni... Úgy mondjátok ezt mintha az utcán minden 2. ember így nézne ki. Pedig nem. Petrsze vannak olyanok akik túlzásba esnek, de valljuk, ez ritka. Nem véletlenül emelték ki őt ezen az oldalon is, ha annyira sok néznének ki így, akkor senkit sem lepne meg ez a cikk.
2011. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem , ezt akarják elérni, mert ez van "ideálisként" megállapítva...

[link]


Csak éppen nem veszik figyelembe a photoshopot, meg h valakinek egyszerűen ilyen az alkata, és neki meg ez a munkája is...

2011. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem ezt akarják elérni, persze, de itt nem csak az alakjáról van szó, hanem, hogy nem tud enni, nem is ehet nagyon, mert megerőltetné magát.

A sztoriból kihagyták, de neki is biztos hormonális problémái is akadnak, vérzés kimaradás, egyebek, mert ilyenkor megkattan a szervezet, nem tudja már, honnan, mit vonjon el magának.

2011. szept. 11. 18:57
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valaki az előbb jól írta, én is azt érzem, hogy rajtam kívül mindenki jobban meg tud felelni az "elvárásoknak".

Nincs se pénzem, se időm "szoliba", műkörmöshöz, konditerembe, stb. járkálni.

Reggel elmegyek dolgozni, este hazajövök, amikor épp nem suliba kell utána menni.

Hétvégén mosok, vasalok.

Amikor szabadidőm van, akkor szeretek sétálni, olvasni, barátokkal találkozni... Egyszóval olyankor sem szívesen ülnék valami szépségszalonban. Félévente egyszer elmegyek fodrászhoz meg kozmetikushoz (még egy is több, mint amire sok embernek jut, tudom), és ennyi.

Közben meg csupa Barbie baba mászkál körülöttem, tökéletes alakkal, trendi, új ruhákban... Hát, nem tudom, hogy csinálják, de nekem nem megy. :(

2011. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
de rossz :D
2011. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nem. tudod, hogy akarok kinézni?

[link]

így. persze ez meg már kövérnek számít...

2011. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na ez az igaza van a 77%osnak aki nem én vagyok én kb jó 5 kilóval ugyanilyen alkattal vékonyabb vagyok mint ez a nő és még engem is van aki kövérnek ,nagytöbbség csinosnak inkább ,nagyon kevesen vékonynak tartanak egyébként talán nem kéne senkit elhízlalni gyerekkorában a sütikékkel meg a falatással mert 5-6 éves gyerektől még senki nem várhatja el h hiú legyen és ilyenkor így kib@sznak vele mert h milyen aranyos kiskorában később meg szenvedjen mert leépítik az önbizalmát meg minden.Egyébként meg kéne mondani a lányoknak a normális egészséges diéta alapelveit.Azzal is jól le lehet fogyni ha nem éhezel és nem sanyargatod magad csak ugye ha valakin már ilyen 10 v több kiló súlyfelesleg van persze h marha nehéz neki és siettetné a fogyást tehát inkább kevesebbet eszik meg választ hülye kajadiétákat amik csak ideiglenesen válnak be meg próbálkozik h vékonyabb legyen.ÉN nekem is volt már 4 kiló súlyfeleslegem és harcban állok a kilókkal az alkatom miatt pedig rám anya odafigyelt h ne legyek kövér gyerekként.Nekem bevált nagyon is jól h edzettem bizonyos gyakorlatokat és nem ettem annyi édességet de azonkívül mindent.Viszont nem mindenkinek egyforma az alkata és aki mozgékonyabb volt eleve arányosabban többet kell sportolnia és nem mindenkire tapadnak ugyanúgy a kilók ha már csak 10 kiló súlyfeleslegem lett volna akkor nekem is marha nagy kitartásra lett volna szükségem ahoz h így lefogyjak.Szóval könnyű szidni a másikat de nem tudhatod h milen helyzetben van de hát manapság kezd kihalni az empátia mindenkit üldöznek mindenért poénból jön a média hülyesége és a csinos lányok sincsenek megelégedve magukkal(a fiataloknál,tiniknél) ez van jobban oda kéne figyelni az emberekre akiknek még mindig érzéseik is vannak és az nem jó poén ahol nem nevet mindenki.
2011. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!