Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelenleg izomból fogyok?

Jelenleg izomból fogyok?

Figyelt kérdés

Novemberben váltottam életmódot, le is adtam májusig 20 kg-t.

Most nyáron kicsit vesztettem a motiváltságomból, így elég sokat ettem, de közbe persze bicikliztem is, így 1 kg-t sem híztam.

Az elmúlt kb 1 hónapban nem ettem annyi fehérjét, mint előtte, pl az esti túrót töröltem, mert már hányingerem lett a szagától is.. Helyette inkább gyümölcsöt ettem.


Az utóbbi 1 hétben elég sz@rul érzem magam, sok a gyomorsavam, stresszes vagyok... Lement 3 kg, kb 4 nap alatt.


Most ez akkor izomból volt?:( És miért csak most kezdtem el izomból fogyni? Iktassam be újra azt az undorító túrót?:(


2011. szept. 1. 18:36
1 2
 11/13 WhiteLabel ***** válasza:
nem azt mondtam hogy nem kell mellé fehérje, de ami szintentartáshoz kell azt tartalmazza mindenféle étel szinte.
2011. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 bix ***** válasza:

"őő, hát nem valószínű, ugyanis tömegelésnél aki kondizik nem véletlen zabál szénhidrátot."


szó se volt szintentartásról. ahhoz is ajánlott egyébként az 1 g/tsk főleg ha megfelelő edzés is van.

2011. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ha már undorít a túró, igyál fehérjeturmixot. Eddig idegenkedtem tőle, de most rendeltem 1 kg-t. Esténként túró helyett 2 evőkanállal összeturmixolom 2 deci tejjel és mehet is. Ja, és van egy csomó ízben, epres, csokis, málnás, karamelles, amit akarsz :) Kicsit feldobja az ízvilágodat is a sok natúr kaja mellett :)

[link]

én ilyet rendeltem, ez elég nekem 1 hónapra. Lehet hogy így soknak tűnik, de ha belegondolsz, napi 25 deka túró, mikor fél kiló kb. 500 ft... ha egy hónapra kiszámolod, ugyanott vagy :)

2011. szept. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!