Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelenleg izomból fogyok?

Jelenleg izomból fogyok?

Figyelt kérdés

Novemberben váltottam életmódot, le is adtam májusig 20 kg-t.

Most nyáron kicsit vesztettem a motiváltságomból, így elég sokat ettem, de közbe persze bicikliztem is, így 1 kg-t sem híztam.

Az elmúlt kb 1 hónapban nem ettem annyi fehérjét, mint előtte, pl az esti túrót töröltem, mert már hányingerem lett a szagától is.. Helyette inkább gyümölcsöt ettem.


Az utóbbi 1 hétben elég sz@rul érzem magam, sok a gyomorsavam, stresszes vagyok... Lement 3 kg, kb 4 nap alatt.


Most ez akkor izomból volt?:( És miért csak most kezdtem el izomból fogyni? Iktassam be újra azt az undorító túrót?:(


2011. szept. 1. 18:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Mostanában így néz ki egy napom:

Reggelire kb 60 g glyx kenyér + 100 g cs.mellsonka + saláta

10 órai kb ugyanez, csak kisebb szendvics

Ebéd ami itthon van, abból fél adag (általában csirkemell/pulykamell/hal)

Vacsi gyümölcs

2011. szept. 1. 18:38
 2/13 WhiteLabel ***** válasza:
őő, hát nem valószínű, ugyanis tömegelésnél aki kondizik nem véletlen zabál szénhidrátot.
2011. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De elvileg ha nem eszünk elég fehérjét, izmot kezd bontani a szervezet...

És én mostanában nagyon nem kívánom a fehérjét dolgokat, nagyon elteltem velük

2011. szept. 1. 18:41
 4/13 A kérdező kommentje:
És ha nem izomból fogyok, akkor miért fogytam ennyit ilyen rövid idő alatt?:S
2011. szept. 1. 18:42
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és a vércukrom is rendben van, szóval nem cukorbetegség miatt fogyok..
2011. szept. 1. 18:43
 6/13 anonim ***** válasza:
4 nap alatt nem lehet 3 kilót fogyni. Egyébként amit csinálsz, az koplalás, és nagyon egészségtelen.
2011. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem koplalok.

1300 kcal mindig megvan, az a minimum nálam.

2011. szept. 1. 18:46
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó most lehet nem írtam bele mindent az étrendbe az előbb, de számolom a kcal-t (lemérek mindent), és ha 1300 alatt vagyok, akár este 10-kor is bekapok valamit.. (kaját:) )
2011. szept. 1. 18:47
 9/13 bix ***** válasza:

"őő, hát nem valószínű, ugyanis tömegelésnél aki kondizik nem véletlen zabál szénhidrátot."


jah fehérjét meg csak viccből eszünk, a csirkemell rizs kombóból a csirkemell meg a turmixből a fehérje csak azért van benne mert őőőőőő. valójában persze ipari mennyiségű szénhidrát kell. de ha nem eszel mellé fehérjét akkor felzsírosodsz és ennyi. a megfelelő fehérjebevitellel lehet izmot is építeni. a fehérje pont annyira fontos (legalább 2g/tsk...) mint a ch.


kérdező: ez a hirtelen fogyás nem biztos hogy izom csak, valszeg némi víz meg kitudja még mi távozott, viszont sajnos a fehérje eleve elengedhetetlen lenne... nem csak a túróban van fehérje...

2011. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom, és igyekszem visszaállni a régi rendszerhez.. Csak elég rossz a gyomrom, és enni is alig bírok, nemhogy még húst.. :S
2011. szept. 1. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!