Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék 5 kg úgy...

Hogyan fogyhatnék 5 kg úgy hogy, ne jöjjön vissza? Jelenleg 55 kg vagyok és 168 cm.16/L

Figyelt kérdés
Azért akarok lefogyni mert az összes barátnőm ugyan akkora mint én(cm) de 50 kilósak vagy annál kevesebbek.
2011. aug. 18. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

NINCS szükséged fogyásra.

És ha lenne saját személyiséged és véleményed, nem csak majmolnád a rossz mintát, hanem büszke lennél magadra, jól éreznéd magad a bőrödben.

2011. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha csak azért akarsz fogyni, mert az a barátnőid anorexiásak, akkor sehogy.

Nekem is volt ilyen korszakom, aztán kinőttem.

Ha jobban akarsz kinézni, akkor mozogj sokat, ne nassolj, ne igyál cukros üdítőket!

2011. aug. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
53%
Ne merj lefogyni ,a súlyod pont jó !!!Ne akarj anorxxiás lenni !
2011. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de a BMI is azt mutatja ,hogy az még normális testsúly
2011. aug. 19. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:

inkább tedd fel magadnak a kérdést: jól nézek ki? miért akarok olyan lenni, mint ők?

lásd már be. te te vagy, ők ők. te sokkal szebb vagy, mert egy lány, aki semmiképp se kövér (mert ilyen súllyal kizártnak tartom, hogy kövér vagy egyáltalán duci, vagy picit is husi legyél), de nem sovány kis gebe, azt az értelmes fiúk 10000x csinosabbnak látják, mert viruló, csinos, és jó megfogni őt. mit fognál meg egy seprűnyelen?...

2011. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
53%
NE EGYÉL! NE IGYÁL! NE VEGYÉL LEVEGŐT! ÉS GARANTÁLTAN LEFOGYSZ
2011. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha pár-száz éve 16 évesen ennyire szerencsétlenek lettek volna a lányok (leendő nők, anyák) akkor már ennyi sem lenne az emberiségből.


Kérdező, BMI??? az izom fajsúlya nagyobb a zsírnál!! ha úgy nézel ki mint más (írtad a centit) akkor mi a ráknak akarsz fogyni? persze tudom, erre írtam, hogy sajnos ez a mai fiatalok (nem, nem csak a lányok) szerencsétlensége, és nem ti tehettek róla.


ne a testtömegedet nézd. leírták: jól érzed magad a bőrödben? de mielőtt előjönnének a pszichológiai bajok, és a szubjektív önkép teljesen torzult lenne (azaz vékonyan sem érzed jól magad a bőrödben, még fogyni akarsz) nézd meg mennyi a testzsírod, mielőtt csökkenteni akarnál rajta! mert elbas.zni könnyebb a mostani állapotot, ami lehet hogy teljesen jó és egészséges, mint zsírból leszálkásítani, 16 évesen!


nem akartam bántó lenni, kérlek ne haragudj, mielőtt elküldesz a sátán fa.száról leeresztő kötél végén a süllyesztőbe, kérlek fontold meg amit írtam nyugodtan, utána ha jólesik elküldhetsz, lepontozhatsz. :)

2011. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szerintem cm-hez nem tartozik anorexiás kategóriába az,hogy valaki 50kg. Egyszerűen annyit jelent,hogy szép vékony. Persze sokkal jobban néznének ki ha szednének magukra izmost,és szálkásabbak lennének. Nem tudom,hogy rajtad van-e izom vagy úgy érzed van rajtad felesleg ha van nem hinném,hogy 2kg-nál több lenne akkor azt add le és bőven elég annyit tenned,hogy kivonod cukros kakákat/italokat meg a pékárukat, tudatosan odafigyelve eszel mozogsz heti 3x, súlyzót is ajánlanék. És tökéletesne fogsz kinézni.

17/L

2011. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!