Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le 10...

Hogyan fogyhatnék le 10 kilót? Jelenleg 68 kg vagyok,170 cm.

Figyelt kérdés
Még soha életemben nem sportoltam. Általában egyszer eszek egy nap főtt ételt (ebédre, a Nagymamám főz), reggeli többnyire átalszom, vagy szendvics, vacsora szintén szendvics. Nagyon szeretnék lefogyni, formásodni. Légyszi Ne olyan válaszokat mondjatok, hogy ennyit nem kell fogynom. Mikorra lehetne ezt a 10 kg-t egészségesen ledobni??
2009. dec. 19. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
sport, kevés evés
2009. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, és edd a mostani mennyiség felét, illetve felejtsd el a cukrot, egyéb édességeket, sós rágcsálnivalókat, satöbbiket. Millió-egy tippet találsz a neten, elég csak annyit beírnod a google-ba, hogy "fogyókúra". Igyál sok vizet, emellett meg sportolj, sportolj, sportolj (már napi fél óra is elég)! Ennyi a titok.
2009. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A sport nagyon hasznos mindenféle szempontból, a legjobb dolog amit csinálhatsz. Ha még soha nem sportoltál akkor eleinte nehéz lesz a naponta mozogni, és lesz izomlázad is, de legyél kitartó, és sosem késő elkezdeni mozogni. Bármilyen edzés előtt azért nem árt jól bemelegítened magad, nehogy lesérülj.

Az evéssel kapcsolatban, pedig szerintem a reggelit semmiképpen se hagyd ki, inkább húzd fel a csörgőórát, ugyanis a reggel mondhatjuk többet ehetsz, hiszen a nap folyamán ledolgozod. Az ebéd teljesen jó, mindenkinek szüksége lenne a főtt ételre, ha sportolsz akkor ez is teljesen belefér. Vacsorára viszont már szendvicset semmiképpen sem szabad enni, én amikor fogyóztam, vagy egyszerűen kihagytam és elmentem tornázni helyette, vagy valamilyen nagyon könnyűt és keveset ettem. (mozarella sajt paradicsommal, vagy virlit magában stb)

Természetesen fogyókúra alatt el kell hagyni a chips, csoki és társait, de ez szerintem magától érthető.

Sok sikert a fogyókúrádhoz, amit kitűztél célt szerintem megvalósítható, ha egészségesen akarod ledobni akkor egy fél év alatt biztos sikerül. :)

2009. dec. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 68 ról fogytam 10 kg-t,de én csak 160 cm vagyok!!Augusztus óta fogyózom, kevesebbet eszem, gyógyteákat iszom,és nem sportolok semmit....(nekem elég sport a munkahelyen az öregeket emelgetni+ a házimunka+ bicajjal járok mindenhova...)
2009. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!