Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tornázhatok hanyagolnóm...

Nem tornázhatok hanyagolnóm kell a sportot mit tegyek? ( többi lennt )

Figyelt kérdés

most volt műtétem. És hanyagolnom kell a sportot meg minden mozgást jóformán ami meg erőltető.

Nehogy elpattanyon valami ér vagy valami.

Azt szeretném h segítsetek h mit tegyek h tartsam a súllyom vagy esetleg még veszítsek is a súllyomból.


17/L


2011. aug. 29. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Gyakorlatilag biztos h fel fogsz szedni pár kilót. Ha odafigyelsz a táplálkozásra, akkor kevesebbet. Pl aranyszabály h ne egyél este 6 után. Csökkentsd a szénhidrátot, sok gyümölcs, tejtermék meg ilyesmi...aztán nagyjából ennyi. Kitartás, és gyógyulj meg :)
2011. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Aranyszabály az este 6után nemevés????????

Most úgy pofánvágnálak a te aranyszabályoddal együtt hogy az nemigaz....

2011. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A másik hülyeséged amit írtál "csökkentsd a szénhidrátot,egyél sok gyümölcsöt". Észnél vagy te ,ember? A gyümölcsök mind szénhidrátok! -.-"
2011. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bix ***** válasza:

"Pl aranyszabály h ne egyél este 6 után." jah de csak nektek akiknek az agyát amputálták. koplaltasd a szervezeted tizen pár órát és élj abban a tudatban hogy jaj de egészségesen csináltam...


a fogyózás második legnagyobb tévhitét olvashattuk, az első a lokalizálható fogyás természetesen.


leülhetsz egyes


kérdező: mivel valszeg egész nap fekszel így ne is gondolkozz ilyeneken. minimál az energiaigényed, a szervezeted regenerálódik épp műtét után, nehogy kihúzz tápanyagokat alóla... valamennyi fel fog jönni ez törvényszerű. akár fogyhatsz is persze, de ha nem hagyod rendesen regenerálni a szervezeted nagyon rá fogsz b@szni

2011. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Amíg gyógyulsz addig fontos, hogy sok hasznos tápanyagot magadhoz vegyél, bár nem tudom milyen műtéted volt, de azért a legkisebb műtétek utáni regenerálódás se egy gyors folyamat.

Ha fel is szedsz pár kilót, az egészséged fontosabb és ha odafigyelsz hogy nem eszel meg őrületes mennyiségeket, akkor pár kilónál több nem jöhet fel, amit pedig egy hónap alatt leadsz ha már rendben vagy.

Gyógyulj minél előbb ;)

2011. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem olyan nagy mütét volt csak a szemem.

nem fekszek egész nap sétálok ahogy birok meg ithon amit kell megcsinálok.

2011. aug. 29. 15:03
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Elnézést kérek, nekem működött ué, az este 6 után dolog. Mellesleg igen, a gyümölcsök is tartalmaznak nem kevés cukrot(mint ahogyan a tejtermékek is), de ugye az fruktóz, és nem keményítő, bár igazából mind1 is, ha nem érzed a különbséget, akkor lehet zabálni két pofára fehér kenyeret, marha hasznos.
2011. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Annyiban rosszul fogalmaztam, h szénhidrát alatt a polyszacharidokat értettem(keményítő), illetve a glükózt.

My bad.

2011. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bix ***** válasza:

"Elnézést kérek, nekem működött ué, az este 6 után dolog."


jaja mert tizen pár órát koplaltattad a szervezetedet, még jóhogy sikerült. gondolom tisztában vagy a koplalás élettani folyamataival, és hogy az a fogyás milyen fogyás, mit bont elsődlegesen a szervezet miért és hogyan. csak egy halk tipp. amíg egy kis izom is van rajtad a szervezet bszni fog zsírt bontani... de lelked rajta. működik mert fogysz. hogy izmot bontasz első körben jelentős mértékben az ne is zavarjon. úgyis nehezebb mint a zsír:D

2011. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, tisztában vagyok vele hogy működik. Nem éheztem egyszer sem, és folyamatosan mozogtam/edzettem
2011. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!