Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tornázhatok továbbra is, ha...

Tornázhatok továbbra is, ha tegnap este húzták ki a fogam?

Figyelt kérdés

Tudom érdekes kérdés, de egy iszonyatosan nagy kráter maradt a fogam helyén, ami nagyon érzékeny is, és félek, ha tornázok, hajolgatok ártani fogok vele. Mondjuk ha taposó gépezek, az csak nem árt? Azzal nem hajolgatok...

Szerintetek?


2011. jan. 13. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hétig semmi megerőltetőt ne csinálj, nehogy bevérezzen, hajolgatni meg pláne nem szabad néhány napig
2011. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :S Sejtettem, mert fáj akkor ha csak emelek, vagy hajolok. Akkor taposni? Azt se merjem?
2011. jan. 13. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a hajolgatás árt,hanem az, hogy ha ersöebben mozogsz, akkor a vérkeringésed felgyorsul, a vérnyomásod emelkedik, ezáltal vérböséget okoz, ami a sebnek nem tesz jót.

Ha feltétlen mozogni akarsz, akkor tegyél nagyobb sétákat, de ennél megeröltetöbbet ne.

2011. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm.
2011. jan. 13. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
foghúzás után egy jódarabig semmit nem szabad. most pihenj legalább egy hétig aztán nekiállhatsz.
2011. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már nem is bírnék, fáj a helye. Sétálni se tudok, esik az eső. Ez van. reggel még nem fájt ennyire, mondjuk éjjel is vettem be fájdalomcsillapítót, akkor biztos amiatt. Most nem is bírnék csinálni semmit.
2011. jan. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!