Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Visszajön vagy továbbra is...

Phanie kérdése:

Visszajön vagy továbbra is fogyni fogok?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok. 163 cm és 59 kg. Nemvagyok elégedett a súlyommal. 65 kg-ról indultam, és ezt a hat kilót 7 hét alatt adtam le. Koplalok és rendszeresen heti hatszor napi 1 óráát legalább intenzíven sportolok. Viszont nagyon stresszes,és fáradt vagyok. Folyton sírok, ingerlékeny és sápadt vagyok, fáj a fejem és szédülök. A szüleim nagyon aggódnak, és kezdek én is. Anyukám beszélt egy doktornővel,aki azt mondta, abba kell ezt hagynom,mert nagyon beteg leszek. Én is beláttam, hogy nem egészséges amit csinálok. Betegesen viselkedem. Szülinapomon is úgy ettem meg az egy szelet tortámat, hogy végig lelkiismeret furdalásom volt. Az lenne a kérdésem, hogy ha nem koplalok,hanem normálisan eszem. Este hat után már nem eszem, és kerülöm az édességet, nem iszom cukros üditőket, és folytatom a mozgást, továbbra is fogyni fogok, vagy visszajön a már leadott 6 kg?
2011. máj. 31. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

este 6 után nem evés egy mítosz


sportolj rendszeresen tovább

2011. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

nem fog visszajönni. heti 3-4 alkalmi intervallumos mozgás+súlyzós edzések.

az este 6 után nem evés egyáltalán nem mítosz, egy ismerősöm úgy adott le 20-30 kg-t hogy napközbe evett amit akart de azért odafigyelt és a hizlaló dolgokat száműzte csak este 6 után nem evett, és mindennap többszáz felüláést csinált! és így fogyott le!

2011. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Anyád fogyott le úgy? 20-30kg-t? Most mennyi? 150? 6 után nem eszel te meghalsz.
2011. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!