Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez súlytartás szempontjából...

Ez súlytartás szempontjából milyen?

Figyelt kérdés

étkezés:

reggeli: kávé egy kis tejjel+egy szelet vajas kenyér (kenyérsütőgépi méret az egy szelet kenyér és kb 4mm vastag)

tízórai: kávé egy kis tejjel+másfél szelet lekváros kenyér

ebéd: csirkemell gombás szószban+saláta+2 szelet csokitorta

vacsi: nagy tányér saláta+ kb 40g mogyorós csoki

mozgás: egész nap közepes fizikai munka+40 perc torna


tudom a torta és a csoki nem kellett volna, de ritkán van ilyen

köszönöm a normális válaszokat!


2011. júl. 16. 22:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem hozzátenni hogy:

21 éves, kb 50kg-os és lány vagyok :)

2011. júl. 16. 23:02
 2/12 anonim ***** válasza:
csokit és édességet zabáltál egész nap, ellenben fehérje, zöldség és gyümölcs gyakorlatilag alig van...semmi gond vele ha néha így étkezel, de legalább ne gyere a fogyókúrás rovatba kérdezősködni, hogy milyen ez a kalya súlytartáshoz...amúgy milyen magas vagy?
2011. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*kaja....megyek is aludni, mert már írni sem tudok
2011. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ennek a felétől is híznék. Bár még mindig jobb kérdés, mint az: "ez nagyon sok volt mára?", és leírnak 700 kalóriát:)
2011. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

160 centi, igazad van, az is kimaradt, még az utóiratból is...

zöldség volt rendesen (saláta: kb 2.5 tányér jól megpakolva->saláta, paprika, paradicsom, répa)

hús: csirkemell

köszönöm a válaszod!

2011. júl. 16. 23:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hízni nem fogsz tőle, de attól még nem jó, ugyanis hiányzik a minőségi szénhidrát. Inkább egyél teljes kiőrlésű gabonát, barna rizs, krumplit, zabpelyhet, ilyeneket, mint hogy a kevés szénhidrát miatt aztán rávesd magad az édességre.
2011. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy jobban kívánnám a minőségi ch-ot, csak azt eszem amit kapok, mivel nem otthon, hanem egy német farmon dolgozok a nyáron, de amennyire tehetem odafigyelek arra, hogy mikor mit eszem, csak nem mindig jön össze :(
2011. júl. 16. 23:32
 8/12 anonim ***** válasza:

hús -> csirkemell NEM! lehet észre sem vetted, és lenyeltél egy muslicát is!


komolyan: napi 1x ettél állati eredetű (teljes értékű) fehérjét, a muslicát azért írtam mert nem írtál mennyiséget, hogy akkor teletömted magad hússal, vagy ettél 4 harapást..


egész nap folyamán célszerű lenne állati fehérjét bevinni, minimum annyi grammot ahány kiló vagy (mit is írtál, 50kg? akkor 50g -->250g hús minimum, egész nap nem egyszerre)

lekvár: gyors felszívódású cukrok, ugrál a vércukorszint, és ez kedvez a zsírosodásnak is közvetetten..

ugyan ez a "kenyérre" ha az fehér kenyér, a tortára.


ennyi építő jellegű kritikát tudtam most kifacsarni.


mivel mennyiségeket nem írtál, mert a 2 szelet csokitorta ugye nem tükrözi a bevitt CH mennyiséget, így a kérdésedre jól válaszolni.. nehéz. a minősége miatt inkább zsírosodást előidéző cuccokat eszel (zöldség csirke ide vagy oda)

2011. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

okés, tudom, a mennyiségek... de ha tudnék akkor pontosan mondanám

csirkemellről tudom mondani h egy fél volt (ha jól tudom az kb 130-150g ami kb a fele annak ami ezek szerint kellett volna)

ezentúl jobban oda fogok figyelni és utánaolvasni a dolgoknak! idő kérdése az egész, de szerencsére nem hajt a tatár, egy elszúrt életmódot/étrendet nem lehet egyik percről a másikra 100%osan a helyes irányba terelni (sajnos)

köszönöm a válaszod!

2011. júl. 16. 23:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt, hogy súlytartás szempontjából milyen ez az "étrend" azt csak te tudod. Sajna nem tudom megtenni, hogy mindennap csirkemellet, meg halfilét zabáljak, így elég sokszor eszem egytálételt krumplistészta, paprikáskrumpli, rakottkrumpli, tészták stb. Mellette mondhatni sok a mozgás, edzések, konditerem. Súlyomat tartani tudom emellett. Persze ez nem követendő példa, a te étrended is egy adag...:)

Ha vhogy meg tudod oldani, mindenképpen megéri egészségesen étkezni :)

2011. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!