Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap kezdek konditerembe...

Holnap kezdek konditerembe járni, túlsúlyra cardiózzak?

Figyelt kérdés
Mit és mennyit ?
2011. jún. 19. 18:56
1 2
 1/12 bix ***** válasza:
1 óra körül kéne hozni. de lehet több is, edzettség kérdése.
2011. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia

Futás kerekpározás haspadozás

2011. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csináljuk együtt mert nekem se ártana fogyni
2011. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

En ugy szoktak h 20-30 perc futopad,persze nem futom le az egeszet mert nem birom inkabb 15 fokra allitom es ugy meg jonbban eget mint ha fitnal,utan ugy szoktam h hetfon bicepsz,tricepsz es mellre dolgozom,szerdan lab,penteken hat es has.Az utobbikra h mit csinalj majd megmondja nkd az edzo;)Azert jo ha kozbe izmositol is, mert ha tobb izmod van,tobb kcalt fogyasztol el=>hamarabb es tobbet fogysz;)

Jah es a vegen mindig szoktam meg 15-20 percet futopadozni:p

2011. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
futnal,utana* elirtam veletlenul:P
2011. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TOMAtm ***** válasza:
0%
ne,túlsúlyra sulyzózz.a kardió kortizol hormont termel.a futópad,meg a bicajozás meg ilyen agyrém hülyeségek kb arra jók h az állóképességedet javítsák,fogyni a legritkább esetben lehet tőlük.
2011. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
155KG-tól számítják a túlsúlyt.
2011. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valaki erősítse/cáfolja meg, vagy reagáljon valamit a ma 17:46-re, mert eléggé elgondolkodtatott, mivel a csapból is a kardió folyik, de most akkor mi van???
2011. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En cafolom,mivel a konditerembe is azt mondjak az edzok h fogyasra a legjobb a kardio es barmelyik kerdesnel megnezed h mit irnak h mi a jo fogyasra,krdio v sulyzozas mindenki a kardiot irja.Sulyzozni akk jo ha izmositani akarsz,es persze az is elosegiti a fogyast,mert egeted kozbe a kaloriakat,de a leghatasosabb a kardio;)


14:24 vagyok,es kardioval es kaloriaszamolassal 4 honap alatt 11kgt fogytam;)

2011. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Megint 14:24 vagyok:))

Azt kifelejtettem h az 1ik baratnom mar 3 honapja jar kondiba es csak elso hetekbe csinalt kardiot(rajta semmi felesleg sem volt)es utana abbahagytak es elkezdett izmositani.Azota olyan vastag lett a laba,na persze latszik h nem haj van rajta,de nagyon vastag,vastagabb,mint akkor amikorelkezdett kondizni mert annyira izmos,es az szerintem nem szep.Ugyhogy az is csak vastagit,de persze ha mar kondizni jarsz 1 kis izmositas sem art de a kardio a lenyeg ;)

2011. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!