Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 éves,130 kilós férfinak...

30 éves,130 kilós férfinak milyen mozgást javasolnátok, amihez nem kell konditerembe járni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Napi kezdetben 1-2 óra séta, nem futás, mert a lábadnak akkor annyi. Kicsit gyorsabban, mint a normál séta. Majd 2-3 óra és szépen beindul, ha melette helyesen étkezel.


Kevés tésztaféle, semmi zsír, és kevés cukor vagy inkább édesítőszer, a te esetedben, már azzal is lemenne pár kiló szerintem, ha megvonnád a cukrot.

2011. máj. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell konditerem, de el kell járni: úszás. Csodákat művel, és kíméli az ízületeket, az izmokat viszont keményen megdolgoztatja.


A séta remek, de nekem az a gondom, hogy egy óra séta se fér bele a napirendembe, nem hogy kettő-három.

Hétvégente imádok kirándulni, csavarogni a családdal, de ez kevés.


Ne félj elmenni a konditerembe, és legalább egy-két alkalommal kikérni egy edző segítségét, nem fogják leharapni a fejed. :) Én szerettem lejárni, nagyon jó fej emberkék voltak ott.

Sajna most anyagi lehetőségem nincs lejárni. Pedig jó lenne! :S


Ha nálad a pénztárca az oka, hogy kihagynád a konditermet, akkor marad a séta, meg minden, ami mozgás: tollaslabda, focizás (érdemes keresni egy klubot, vagy pár haverral összejárni), kosárlabda, és ne restellj beruházni egy-egy dvd-re. :D Le is lehet tölteni. ;)

Már több olyan is van, ahol férfiak mozognak (nem S.N és neje :DDD, hanem férfi!), és akkor talán kevésbé érzed cikinek, ha csinálod.


Egy súlyzókészletre, vagy futópadra is érdemes egyszer beruházni, nekem megtérült az ára. Nem dísz, meg ruhafogas, széttapostam rendesen. :DDD

2011. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kizárólag úszás, vagy vizilabda sportot.
2011. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha emberke miatt nem mennél konditerembe, akkor szobabicikli. Sokkal jobb, mint a gyaloglás például.


Ha pénzhiány miatt, akkor maradnak az előző válaszolók tanácsai.


Amúgy a kaján múlik minden. Mozoghatsz 3 órát is, ha sz@r az étrended..

2011. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

biciklizz! igaz, így látni fognak a népek, de legalább nem a 4 fal közt.

én is ezt tettem, elég kövér voltam, és sikerült 2 hónap alatt 10 kg-ot fogynom.

ha nyáron minden este mész, és letekersz legalább 20 km-t, akkor nyár végére emberibb alakod lesz :D


milyen magas vagy?

2011. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!