Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre fogyni és...

Lehet egyszerre fogyni és izmosodni? (sejtem, hogy nem, de mégis. )

Figyelt kérdés

Minden nap 50 percet zumbázok egy nap szünettel, 5 napontként. A mérleg egyszerűen, beakadt, kész, meghalt, kb 3 hete ugyanabban a tartományban mozog. Fogytam már 8 kg-ot, szóval eddig úgy tűnt minden jól megy, aztán most nem igazán... Viszont a szüleim azt mondják, hogy fogytam ahhoz képest is, ahogy 3 hete néztem ki(csak hát számokban nem tudom mérni, szóval ezt nem tudom, h készpénznek vegyem-e...) Lehetséges, hogy olyan a zumba videóm, hogy valahol formál, valahol zsírt éget? Vagy esetleg más tipp, hogy mi nem működik...? (tudom, elég kevés infót adtam meg, de hátha tud valaki valami általánosat)

Előre is köszönöm.


2011. jún. 1. 22:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Melyik testépítő nehezebb a színpadon mint tömegeléskor? Komolyan érdekel.
2011. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Én nem ezt mondtam! Hanem hogy a versenyfelkészülésen van olyan időszak, amikor mondjuk 4 napos távlatban nézve nehezebb az illető mint előtte, mindezt úgy, hogy zsírból viszont veszített.

Nyilvánvalóan egyik versenyző sem nehezebb a színpadon, mint tömegelésnél :)

2011. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Természetesen számolom a folyadékok tápláléktartalmát is, csak vízet és teát iszok tömegben.

Iszok még tejeskávét, de azt édesítővel, fele víz fele tej arányban és 1,5%-os tejjel, az kb 66 kalória, de az úgy ellaktat, hogy külön étkezést tesz ki :P


De mindenki megnyugtatására közlöm, hogy tegnapról mára -8 deka lement, pedig semmi drasztikusat nem változtattam... Mondjuk igazán nem tudom miért, lehet a víz van a dologban(pedig nem voltam sokat wc-n...), dehát ennek csak örülni tudok:)

2011. jún. 2. 18:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!