Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérlek írjatok, olyan diétát,...

Kérlek írjatok, olyan diétát, amitől hetente legalább 1 kg-ot lehet fogyni. Vagy sok ez egyszerre? Most 170 cm/69kg vagyok, itthon vagyok egy 2,5 évessel és nagyon lelassult az anyagcserém.

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet, hogy egyszerűen azt kellene gyorsítanod? Tornázz minden nap, különösen hasizomgyakorlatokat, már csak ennyi sokat segít.

Egyébként heti 1 kilót simán meg tudsz oldani, én a helyedben például egyszerűen elkezdenék nem vacsorázni.

2010. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nem vacsorázással tovább lassítaná az anyagcseréjét pfff!

3 óránkénti evéssel lehet gyorsítani.Az utolsó lefekvés előtt kb 2 órával.Egyél elegendő fehérjét,szénhidrátot meg csak reggelihez és mozgás/edzés után.

2010. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Beirod a googlebe hogy Dinsztelt hal. Itt ratalálsz egy "két hét alatt 9 kilot leadni". Ezt probáld ki,nem éhezel és mégis nagyon hatásos.
2010. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!