Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után várhatok...

Mennyi idő után várhatok fogyást? és mennyit átlagban?

Figyelt kérdés

Tehát, már régebben is jártam futni, de azt hanyagolom, mert még elég súlyos vagyok, aztán nem szeretném megterhelni az izületeimet, de nyáron szeretnék ismét. Most már másfél hete zumbázok, és diétázom is. A napi étrendem abból áll, hogy


Reggel puffasztott rizs, vajjal, vagy sajttal, néhol tojással, és rengeteg zöldséggel, vagy van hogy hétvégente mondjuk két virslit reggelizem, de kenyeret nem eszek.


Az ebédem itt a koliban átlagos, nem válogatom ki hogy most tészta, és nem eszem meg, nagyon kicsi amúgyis a mennyiség, meg ebéd kell is, azt meg is eszem ( ha pedig itthon vagyok, sokszor roston sült csirkemellet eszek oliva olajban megsütve, sok zöldséggel, semmi más körettel.)


előtte tízóraira eszem egy almát, és ha még nagyon éhes vagyok, akkor egy kis puffasztott rizs.


tízórait nem mindig eszem, attól függ menynire vagyok éhes, vacsira, ha vacsizom, akkor általában szintén pufasztott rizst megkenem sajttal, és zöldséggel, vagy csak szimplán magában.


Továbbá, ha mondjuk főzeléket, vagy olyan ételt adnak a koliban, amihez kenyér kell, akkor teljes kiörlésű kenyeret eszek.


Ez így sok ?


Néha eszem édességet, igyekszem inkább ha nagyon megkívánom, akkor diabetikus kekszet, vagy egy győri édest (volt hogy egyik nap csak egy olyat reggeliztem), akkor néha szerintem majd rágcsálni fogok almacsipszet( kapni lehet a metróban, és semmiféle édesítőszer, cukor egyéb dolgokkal nincs ízesítve)


A napi tornám pedig annyiból áll, hogy egy, vagy több mint egy órát zumbázok, és még hasprésezek különféle módon kb. 8-10 percig.

Nyáron persze ezt növelni szeretném, mert olyan 25 kilót szeretnék leadni, meg ha van időm(hétvégén, vagyha szünet van) akkor reggel és este is zumbázok, ha éppen nem lustulok be, de az hetente egyszer kétszer ha megesik:)


tehát, még öt hét van a suliból. Ez idő alatt, mennyit tudnék leadni? vagy fogyni testrészeimből? átlagban..mert eddig mindig elkezdtem, és feladtam, és nyár végére összejöhet a 25 ha kitartó leszek?nagyon ráálltam most a zjmbára, nagyon élvezem is, de futni is szeretnék majd, meg ugrókötelezni, meg esetleg rubint rékázni, kövér, vagyis duci vagyok, de nagyon nagyon bírok, legalábbis eddig nem volt gondom ilyesmivel. Mondjuk van hogy többet, van hogy kevesebbet bírok, de ha kitartó lennék, meglenne az eredménye?

5 héten belül mennyire számíthatok, na meg nyár végére


2011. máj. 10. 20:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a segítséget!
2011. máj. 10. 20:45
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem fogsz fogyni ch gazdag vega étrenddel és fehérje megvonással.

Minden étkezésben legyen fehérje.Legalább 40-50%a az legyen.

2011. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
írtam húst, írtam sajtot, írtam tojást...halat nem szeretem, mi kell még?
2011. máj. 10. 20:51
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
A 8-10 perc heòlyett sportolj 80-100 percet.Igy biztos a siker.
2011. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

haha :)

Ha nem vetted volna észre, leírtam, hogy zumbázok egy teljes, néha több mint egy órát:) szerinted én annyira hülye vagyok, hogy úgy akarok húsz kilót leadni, hogy nyolc percet tornázok?

Egyébként meg kösz hogy segítettél, sokra mentem vele:)igazán okos emberek vannak itt:)

2011. máj. 11. 14:40
 6/19 anonim ***** válasza:

Azt írtad,hogy otthon eszel csak csirkét,vagyis fehérjét.

Namost az én koleszos ismerőseim havonta egyszer mennek haza.

De mindegy.Hasonlítsd össze az étrended ezzel.

[link]

Kiemelten nézd meg a fehérje-ch arányt a diagramban.

2011. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hetente járok haza de mindegy, lehet nem eszem elég fehérjét, de majd igyekszem pótolni. Főzni nincs időm magamra, de majd reggelente tojással vagy más egyébbel kipótolom.


Azért köszönöm szépen a segítséget és akkor ha helyreállítottam a fehérjearányt az étrendemben, akkor így most már mennyi fogyást várhatok?

2011. máj. 11. 15:28
 8/19 anonim ***** válasza:

A fehérje azért kell,hogy diéta alatt megmaradjon a formád,vagyis az izomzat-ha kicsi,ha nagy-,hogy ne legyél puha,plötyi.

A szénhidrátot kell csökkenteni fokozatosan,attól hízik az ember.

2011. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információt, úgy érzem, hogy nem vagyok annyira hülye, hogy nem csökkentem a szénhidrátot. Mindenesetre köszönöm a választ, és a sok fehérjét. DE MOST MÁR SZERETNÉK VÁLASZT KAPNI AZ EREDETI KÉRDÉSEMRE IS. Köszönöm.
2011. máj. 12. 15:12
 10/19 anonim ***** válasza:
Hat en nem tudom. Ha ennyire okos vagy (nem vagy hulye) akkor szerintem el kene tudnod donteni hogy tudsz lefogyni. Egy kis segitseg: semmi edesseg,semmi szensavas ital,semmi olaj,zsir,mustar majonez mc donalds pizza koromporkolt,kocsonya,nokedli,vaj,kenyer,es meg sorolhatnam.Ezek helyett rengeteg gyumolcs zoldseg szenseavmentes asvanyviz,olivaolaj,rengeteg salata semmi ontet ..........stb.Ja,es rendszeres mozgas.....Ha ezt betartod idovel ami lehet 1 2 3 4 5 6 honap,de biztos hogy nagyon sokat fogsz fogyni!!!!!!!!!! Ja es a mozgas legyen minimum masfel ora egy nap! Minimum!!!!!!! Sok szerencset!!!!
2011. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!