Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így nehéz lesz lefogynom? (lent)

Így nehéz lesz lefogynom? (lent)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 165 cm és 62-63 kg.

Szüleimmel élek, édesanyámnak olyan munkahelye van, ahonnan tud sertéshúst hozni nagyon olcsón, így nálunk majdnem minden nap az van, csak mindig más formában:S Ráadásul sertészsírral főzünk, nem olajjal, mert "az van ingyen". A köret majdnem mindig rizs vagy krumpli, amikben ugye a legtöbb a szénhidrát. Ritkán eszünk gyümölcsöt, mert elég rosszul állunk anyagilag. Szeretnék leadni 5-6 kilót, de így nagyon nehéz, nekem meg nincs arra pénzem, hogy külön főzzek magamnak, édesanyámtól meg nem várhatom el, hogy fogyis kaját főzzön, mert elég drága lenne, ha csirkét, halat meg zöldségeket vásárolna nekem. Egyetemre járok, azt is fizetni kell, úgyhogy próbálunk mindenen spórolni:S Van valami ötletetek, hogy mit csináljak? Tornázok is heti 2-3 alkalommal itthon dvd-kre, de a helyes táplálkozás nélkül ez nem sokat ér:((


2011. febr. 19. 01:37
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ja és próbálok mindenhova gyalog menni vagy biciklivel! Utolsó voltam.
2011. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Eszembe jutott még egy tipp :D Szűztea vagy mályvatea! Méregtelenítenek, az ízük pocsék és kihoz belőled mindent. Ezt csak ritkán alkalmazom, csak olyankor ha otthon vagyok és nem gond ha szaladozok a wc-re :D szintén utolsó voltam.
2011. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát én vagy ásványvizet (csak sajnos azt nem nagyon szeretem), vagy 100%-os gyümölcslevet iszom, vagy zöld teát édesítőszerrel:) Nincs kedve valakinek elkezdeni velem fogyizni? Csak így a neten:) egbeszélnén minden nap ki mit evett+mennyit:D De komolyan!
2011. febr. 21. 15:46
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 23/L, 160cm, 60 kg.

Legalább 5 kilót ledobnék, aztán majd meglátom megyek-e lejjebb.


Szívesen beszélgetek veled erről, van egy kis fogyis tapasztalatom, már 10 kilót leadtam.


Írj privit!

2011. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
írtam:)
2011. febr. 21. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!