Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a mai nap nagyon-nagyon-nag...

Ha a mai nap nagyon-nagyon-nagyon bezabáltam, akkor holnap még nem lesznek ennek fizikai jelei rajtam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na? :)
2011. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Húha, tehát, nézzük mégegyszer:


1. A szád mocskos. Mosd ki, mert a soványság, és a szép ruha nem minden :)

2. Most komolyan, ha attól aggódsz, hogy "húú, nem áll jól rajtam a ruha" akkor minek tömöd meg a fejedet?

3. A kérdés helyett miért nem iktatsz be pár óra extra mozgást? Sokkal többet érne.

4. Anyázz nyugodtan, ha felmegy a vérnyomás, akkor több energiát égetsz el, tehát amíg rám ideges vagy, addig is fogysz. És én ezt ingyen kínálom neked.

2011. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
neked se volt gyerekkorod..
2011. jan. 16. 17:21
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Ha tudtad, hogy szalagavatód lesz, ahol muszáj csinosnak lenni, mi a fészkes fenének zabáltál be pont előtte? Nem tudtál volna a rohammal várni egyetlen napot? Engem rá nem vett volna semmi...

Szerintem elrontottad, mert igenis egy nap nagyon sok zabálás is meglátszik az ember kritikus pontjain, na nem zsír, hanem főleg vízvisszatartás miatt, de a lényegen nem változtat, mert ugyanúgy puffadtabbnak fogsz tűnni.

2011. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Így van, lezajlott a szalagavató, puffadtabb voltam egy minimálisat, de túl éltem. Visszatértem a rendes táplálkozáshoz.

Magam sem tudom, miért pont a szalagavató előtt kajáltam be. Talán akkor még nem volt olyan fontos, csak utána. De mára már megint elvesztette jelentőségét, visszatértem a tételekhez:)

Azért azoknak, akik NORMÁLISAN, INTELLIGENS emberek módjára tudtak válaszolni, azoknak köszönöm:)

2011. jan. 17. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!