Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, hogy...

Mik a jelei annak, hogy beindult a fogyás?

Figyelt kérdés
Mostanában fogyózok, és megfigyeltem, hogy többet pisilek. Lehet, hogy ez annak a jele, hogy beindult a fogyás? A válaszokat előre is köszönöm!!
2011. júl. 7. 12:51
 1/3 bix ***** válasza:
68%
a fogyás beindulásának jele hogy a mérleg kevesebbet mutat, ill centiket is lehet figyelni. hogy ez zsírból történik e vagy sem ezt csak te tudod a kajád és edzésed függvényében
2011. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bix már megint nagyon jó választ írt! :)


Egyébként én vagy 2 éve jöttem rá, hogy nem hiszem, hogy megiszom a napi 2 liter folyadékot, ráadásul még cukros löttyöket is ittam. Akkor leálltam az üdítőkről, bevittem a szobámba 1,5 literes vizet és azt iszogattam nap közben. Ha itt van, látom, iszok rendesen.

Azóta megint volt egy keveset ivós hullámvölgyem, most, hogy fogyni szeretnék napi fél liter zöld teát és 1,5 liter vizet tuti megiszok, de volt, hogy 3 liter víz is lement. Egyszerűen úgy érzem itatja magát a víz. Ennek eredménye, hogy rengeted pisilek.


Ha fogyókúrád alatt többet iszol, mint korábban, akkor a több folyadék miatt pisilhetsz többet!

16/L

2011. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napi 5-6 liter nekem simán lecsúszik+leves,kávé,energiaital:P
2011. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!