Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fenekemen lévő rövid kis...

A fenekemen lévő rövid kis fehér csíkok a fogyás, vagy a hízás jelei?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 20:38
 1/5 anonim válasza:
rövid, fehér csíkok??:O ez általában akkor szokott lenni, mikor nagyon izmos vagy, és elszakad a bőr.../most ne azt hidd, hogy felválik, vagy ilyesmi/ de éppen a fenéken... ezt épen nemtudom
2009. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem probléma, ne izgulj.

Arra figyelj, hogy barna csíkok ne legyenek a fenekeden!

2009. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az attól van hogy hirtelen meghízol és elreped a bőr(akkor még piros színű) és mikor lefogysz akkor lesz fehér!nálam legalábbis így lett ilyen!
2009. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem először lilák voltak,hízástól,majd kifehéredtek.Lehet a hirtelen növéstől is,a páromnak attól van,és neki rövid fehérek.
2009. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van. Nem tudom mért jött ki pedig nem is híztam sokat egyszerre. Először nekem is rózsaszín aztán fehér lett. Elég gáz mikor strandra megyek. Nem lehet valahogy eltüntetni?

13/L

2009. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!