Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a mai nap nagyon-nagyon-nag...

Ha a mai nap nagyon-nagyon-nagyon bezabáltam, akkor holnap még nem lesznek ennek fizikai jelei rajtam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 21:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
Attól függ, ha reggel két kg-val nehezebb vagy, mit előző nap, akkor bizony lesznek. Pláne, ha a ruháid passzosak.
2011. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De egy bezabálás után?? Én nem hiszem el, hogy egyből beépül a zsír a testembe..:/
2011. jan. 14. 21:12
 3/15 A kérdező kommentje:

Amúgy estéről lenne szó.

Szóval, ha holnap mondjuk tartok egy lénapot, akkor este nem látszom kövérebbnek ugye?

2011. jan. 14. 21:13
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Irigylem a problémáidat, sajnálom a testedet, és siratom az eszed helyét.
2011. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Már most vannak fizikai jelei! Hiszen ha 1 grammal nehezebb vagy, már az is fizikai változás.
2011. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Annyi fog történni nagy valószínűséggel, hogy +2 kg-t látsz majd a mérlegen, amia túlzott só, ill. szénhidrátfogyasztás következtében VÍZvisszatartást fog eredményezni. Ha az elkövetkezendő napokban picit visszafogod magad, mozogsz, esetleg csalán, meg zöldteát iszogatsz, hamar visszanyered az eredeti súlyod, semmi nem fog látszódni a mai kilengésekből. Ennek csak az a veszélye, hogy kitágítod a gyomrod, és nem tudod abbahagyni az evés.Sajnos tapasztalat.
2011. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A hasad nagyobb lesz. Persze egy naptól ez még nem zsír lesz, de azért nagyobbnak fog látszani.
2011. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Csak a holnap este számít. Addigra nem apad le a hasam? az se lényeg, hogy mennyit mutat a mérleg.. később úgyis ledolgozom:)

21:21-es: Bizonyára te sokkal intelligensebb vagy nálam, hogy ennyiből meg tudsz ítélni..

2011. jan. 14. 22:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát, ez számomra is szomorú tény, de ezek alapján, sajna igen...


Az utolsó dolog lenne, ami miatt akadnék, az az, hogy zabálok, aztán úristen, mi lesz ha lesz rajtam +1,5kg???

2011. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ja és bmeg, én is pont leszarnám, ha nem a szalagavatóm lenne, amin k*vára nem mindegy, hogy hogy áll rajtam a ruha.

Ne ugass már bele, ha fogalmad sincs semmiről..

És ha kiírok egy kérdést, akkor az azt jelenti, hogy ez a legfontosabb problémám???

Gondolkodj, már el.. amúgy gratulálok, biztos nagggyon sikeres lehetsz az életben, ilyen nagggyszerű gondolkodásmóddal..;)

2011. jan. 15. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!