Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartás? Hogyan? (kérdéstúl...

Súlytartás? Hogyan? (kérdéstúlrövid. )

Figyelt kérdés

Az a helyzet h elértem a kívánt súlyomat és nem szeretnék se fogyni,se hízni.

Nem tudom mennyit és miket lehet már enni hogy tartsam ezt a súlyomat.

Ugyanúgy ne egyek kenyeret,sütiket,lisztes dolgokat és édességet?

Vagy miket lehet enni ilyenkor,mert nem szeretném visszahízni amit eddig elértem,de fogyni se szeretnék többet.


Légyszii írjatok egy mintaétrendet vagy vmit.

Előre is köszönööm :)


2010. nov. 5. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy 1-2 kg visszafog menni ha kicsit t9bbet kezdesz el enni. Te tudod hogy kb mennyit szoktál, ahoz képest egyél többet valamennyivel. Lehet enni mindent csak mértékkel.
2010. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy fogytál. Ha 500 kalóriás elmebajjal, mindenképpen visszajön. Ha normális módon, akkor ha kicsit lazítasz fokozatosan, az még jó. Visszatérni a korábbi étkezési szokásaidhoz nem lehet viszont, mert ugyanúgy meghízol tőle, mint a fogyókúra előtt.
2010. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ígyvan.. első vok..csak még annyi hogy ezt hogy állítsunk össze egy normál étrendet neked így nemlehet. Minden ember más..van olyan aki nem hízik ha megeszik 2500kalóriát, de van aki annál inkább. Mindenkinek más a szükséglete, ez attollis függ igen hogy előtte mennyit ettél.
2010. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amíg fogyóztam kb így ettem:

R-egy joghurt,vagy virsli,vagy kifli... mikor mi

T- általában gyümölcs

E- ami volt itthon (főtt kaja)

U-joghurt vagy gyümölcs

V-zöldség(pl.:sült tök),vagy alma,mandarin....


Kb így ettem és fogytam,min változtassak hogy már ne fogyjak,ne is hízzak,hanem tartsam ezt a súlyt ?

2010. nov. 5. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!