Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Uzsonna és vacsora? Diéta,...

Uzsonna és vacsora? Diéta, vagy csak súlytartás esetén mi legyen ezekre az alkalmakra a bevitt táplálék?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak azt olvastam,sovány túró.Gondolom van más variáció is vacsorára.Uzsonnára általában mit fogyasztotok?
2011. júl. 14. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Én uzsonnára mindig gyümölcsöt (banánt lehetőleg ne), vagy zöldséget :)

Épp most uzsonnázok, és szilvát eszek:D De egyébként ehetsz natúr, vagy diétás joghurtot is :) Vacsorára pedig fehérjét, én pl. mozzarella sajtot fogok, pulykamell sonkával:)

2011. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bix ***** válasza:

első: és a mozarellában mennyi kcal van? amit én enni szoktam az 100g és abban 300kcal van, ami azért nem kevéske... estére tuti nem enném.


én ált vagy túrót, vagy tojást, vagy valami jófajta salátát husival szoktam összedobni, natúrban vagy minimál olajjal. finom, lehet vele variálni, és gyorsan kész van, nyáron meg főleg imádom

2011. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De nem kell megenni egy egész mozzarellát :D Felet is lehet, hogy azért valami tápláló is legyen a gyomrodban, szerintem jobb, mint a trappista.. utána meg úgyis megyek egyet kerózni :)
2011. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

uzsonnára gyümölcs, joghurt vagy kefír, zöldség, gyümölcsturmix, gyümölcssaláta, zöldségsaláta

vacsora joghurt, túró, kefír, különféle zöldségkrémek, tonhal sós lében, halak, husok, főtt tojás, abonett, zöldfűszerek, mozzarella, párolt zöldségek, gyümölcsok, sült zöldségek, rakott zöldségek-túróval, sovány hússal, zöldség, gyümölcsturmixok

2011. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ötleteket.

Ha 300 kcal sok,akkor mennyi legyen a vacsora?Este vacsorára én salátát csináltam: 50g paradicsom,40g paprika,80g uborka,125g mozzarella,egy csipet petrezselyemzöld.Ennek a mennyiségnek kicsivel több,mint a felét ettem meg.Ez nagy mennyiség lenne vacsorára?

2011. júl. 15. 08:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem:)
2011. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!