Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az egynapi...

Mit gondoltok az egynapi étkezésemről? (N/23)

Figyelt kérdés

Reggel általában tojás a napindítóm. Rántotta/lágytojás/tükötojás formában, rozskenyérrel vagy rozsbagettel. Vagy esetleg avokádókrémes kenyér, valamilyen szendvics. Mellé kávét iszom. Délelőtt tízóraira vagy péksütit eszem, vagy joghurtot, esetleg kefírt kiflivel. Ebéd az nyilván változó, de igyekszem levest is enni a főétel mellé és vagy valami kis desszert vagy gyümölcs jön utána.


Délután joghurtot szoktam inni vagy smoothiet. Este pedig a vacsi vagy szendvics vagy melegszendvics, esetleg gyümölcssaláta vagy müzli tejjel.


Mostanában van néha gondom, hogy reggelente vagy napközben kellemetlenül puffadok. Szerintetek mi idézheti elő?



tegnap 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

"Mit gondoltok az egynapi étkezésemről?"

Ha neked jó, akkor nekünk is jó.

"puffadok. Szerintetek mi idézheti elő?"

Bármi. Néhány általános mondat alapján nem tudunk távdiagnosztizálni.

tegnap 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
87%
Milyen tejet szoktál tenni a kávédba vagy a müzlidbe?
tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sima 1,5 zsirtartalmút.
tegnap 17:25
 4/15 anonim válasza:
84%

Értem. Szerintem lehetséges, hogy attól van.

Nekem is ez volt régebben, kellemetlenül puffadtam és feszített a hasam, utána váltottam mandulatejre, azóta megszüntek ezek a panaszaim.

tegnap 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Vagy a tejtől, vagy bármi mástól.
tegnap 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
66%
Megérne egy próbát a 1,5 zsírtartalmú tej leváltása, növényi tejek kipróbálása, hogy okoznak-e puffadást, hátha az a probléma.
tegnap 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Én is a sok tejtermékre tippelnék elsőre. De akkor nem csak a tej, hanem a joghurt és a kefír is gondot okozhat.
tegnap 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak azok rohadt drágák, nem?
tegnap 17:41
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Gyümölcsöt nem ajánlatos este fogyasztani, mert az éjszaka folyamán csak erjednek a belekben. Esetleg próbáld ki azt, hogy átteszed másik napszakra…
tegnap 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
De, a növényi alternatívák valóban jóval drágábbak, de tesztként lehet az, hogy nem veszel helyettesítőtermékeket csak olyan ételeket eszel egy ideig, amiben alapból nincs tejtermék.
tegnap 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!