Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam az etkezesemmel...

Elrontottam az etkezesemmel mindent?

Figyelt kérdés

1 hete, pont mult heten hetfon kezdtem el estenkent tornazni es odafigyeltem hogy mit eszem. Az eszi torna kb 30 percig tart. Minden nap tornaztam es kevesebbet ettem.

65 kilorol indultam es le is ment 2 kilo, mar ugy orultem...

Tegnap viszont, ettem fel kilo szolot fel kilo szilvat, banant is es ma is ettem kicsit tobb ebedet ettem, mint szoktam. Es most este tobb mint 65 kilot mutat a merleg. 65 es fel kilo, hat mondom ilyen a vilagon nincs...

Most akkor az 1 heti tornanak lottek es kevesebb etel semmit sem er??

Es hihetetlen h tegnap es ma ettem kicsivel tobbet es maris latszik es hogy ennyivel :(


jún. 3. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem fogysz, azt jelenti, hogy több kalóriát vittél be, mint a fogyáshoz szükséges kalóriamennyiség.

Számok? Mennyi a kalóriakereted, mennyit ettél?

Gondolom fogalmad sincs, mi az a kalóriadeficit...

jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1 hét alatt nem fogysz zsírból 2 kilót és 2 nap alatt nem is hízol ennyit.


A súlyodat számos dolog befolyásolhatja, pl vizvisszatartás, béltartalom. Ha nő vagy, a menstruációs ciklusod miatt is nőhet a vízvisszatartásod.


A sok gyümölcs miatt is lehetsz nehezebb, hiszen 1 kg gyümit ha megeszel, akkor ugye, amíg ki nem jön székletként a nagy része, addig az a beleidben van. Energiatartalma viszont annyi, mintha 100 gramm csokit ettél volna, csak abban nincs annyi rost.

jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kettes irja
jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Diétánál magadat Csapod be, ha félre kajálsz.

Vagy komolyan csináld, vagy sehogy, mert különben nincs értelme.


Első 1-2 hónapban a víz megy le a testedről és utánna kell arra törekedni, hogy minnél kevesebb izomveszteséggel égesd le a zsírt.

Kaloriadeficitben étkezz.

jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szénhidrát kb a súlya kétszeresét köti meg vízben. Ettél több mint egy kiló gyümölcsöt, ami gyakorlatilag víz és szénhidrát.
jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez csak víz és béltartalom. Amit "lefogytál", nagyrészt az is csak víz volt. Hosszabb távon fog látszani, működik-e a módszer.
jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kepzeljetek, most 62 es fel kilot mutat a merleg, de ma oda figyeltem mit eszek es nem ettem magam tul. Es most este is csak nagyon keveset ettem.

Ma reggel volt bovven beltartalom urites es pisiltem, tehat az is segitett es tornaztam is este.

Na mar igy, nem vagyok csalodott, mint tegnap 🙏🏻👌👍

De azert hihetetlem, h ennyi kg kulonbsegek is vannak elozo nap es masnap kozott 😮😮😮

jún. 4. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Eleve este simán lehetdz 2 kg-mal több mint reggel. Ezért nem ajálják a napi mérést - vagyis csak annak, aki nem pánikol be az ingadozástól.
jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!