Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire jo az etkezesem?

Mennyire jo az etkezesem?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek kulonbozo dietakat folytatni. Az egesz eletem errol szolt. Elhataroztam, hogy eletmodot valtok, amit tudok tartani. Kivontam a cukrot, edesitoszereteket, a bolti mindenfele nasikat, jo reggelt kekszek stb.

Mai napom igy nezett ki:

Elmentem edzeni, utana ettem 1 banant

- reggeli: nagy pohar citromos viz, 2 db tojasbol rantotta, fel avokado, vorosbab

- ebed: brokkoli leves - 2 tanyerral (1 kanal tejszint hasznaltam az egesz leveshez, tobbi maga a brokkoli, hagyma)

Lazac + edesburgonya + tzatziki (1 kanal gorogjoghurt)

- vacsora: 1 fott tojas, 2 szelet kovaszos kenyer, nagyon vekonyan vagva, teavaj, sonka, uborka


166 centi vagyok es kb 55 kilo. No vagyok

Nem celom hogy kevesebb kilo legyek, inkabb az hogy minosegibb eteleket vigyek be.


Volt amikor rengeteg feherjet vittem be, alacsony ch- tiszta ragya volt a fejem. Kiprobaltam a keto-t az sem volt az igazi, az epem nem annyira birta. Szoval kicsit probalok mas vizekre evezni.


Volt szemelyi edzom, aki a rizs+csirke+uborka kombot eroltette + cukkini +brokkoli.. mondanom sem kell h mennyi ideig tartott a “dieta”


2023. aug. 1. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad vele akkor persze
2023. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

"Kivontam a cukrot, edesitoszereteket, a bolti mindenfele nasikat, jo reggelt kekszek stb."


Miért vontad ki őket?


Ugye tudod, hogy van X mennyiségű kalóriád, és azon belül, ha kalóriadeficitben vagy, akkor bármit ehetsz, fogyni fogsz? Bár, neked ilyen arányokkal inkább az izomépítésre kellene fókuszálni. Magas fehérjebevitel mellett progresszív súlyzós edzés.


Ismerkedj meg a kalóriával és kalóriaszámlálással, és nem kell megvonni semmit magadtól.. Én is edzek, komolyan veszem, de tisztában vagyok vele, hogy van X kalória, azon belül X fehérje, és csak ezekre figyelek. A kalórián belül legyek, és meglegyen az 1.8-2g/testsúlykg fehérje. Ugyanúgy eszek mindent, kenyeret, csokit, fagyit..

2023. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen rendben van. A helyedben kicsivel tobb szenhidratot tennek, foleg rostok formajaban
2023. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A citromos vizet komolyan nem értem, mert zaon kívül, hogy a rendszeres fogyasztása szétmarja a fogzománcot semmi értelme...


Amúgy ez tök oké, annyi, hgoy nekem hiányzik még 1-2 snack pl gyümölcs és olajos magvak - nem elhanyagolható egyik sem.

2023. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem igaz h kivontad a cukrot mert a gyümölcsökben is van, és nem is kell teljesen kiiktatni, nem is lehet. Az sem igaz h teljesen el kell hagyni a bolti nasikat, attól h heti 1x megeszel egy fél tábla minőségi csokit nem jelenti azt h egészségtelenül táplálkozol.
2023. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!