Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik eközül a 12 fitnesz-...

Melyik eközül a 12 fitnesz- és kajamítosz közül az, aminek te is bedőltél régebben?

Figyelt kérdés

[link]


1. A cukortól és a szénhidráttól hízol.

2. Napi 5-6 étkezés gyorsítja az anyagcserét.

3. BCAA és a fehérjeturmix legendája.

4. A felülésektől lapos hasad lesz.

5. Az éhgyomros kardió több zsírt éget.

6. Ketó ill. böjtölés a fogyás kulcsa.

7. Negatív kalóriás ételek létezése.

8. A glutén és laktózmentes termékek fogyókúrás ételek.

9. Ne egyél gyümölcsöt diéta alatt!

10. Létezik raktározó üzemmód.

11. A zéró kóla és az aszpartám rákot okoz.

12. Az inzulin hízlal.


Nekem 1,3,4. De szerintem a cukor és a szénhidrátról szóló hízlaló legendák még ma is aktívan élnek a köztudatban.



júl. 23. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

19:25


Pl: tégla, traktor... 😂

júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem dőltem be az 1, 10-nek aztán kiderült esetemben valamilyen szinten mégis igaz 😅 (éhezés eltolta a hormon értékeim --> hízás lett, IRes vagyok ergo az inzulin szintem megzakkan a hozzáadott cukortól --> indokolatlanul nehéz fogyás, olyan kalória mellett is amivel deficitben kellene lennem) 😅 ez a kettő így utólag a nem 100%osan egészséges emberek miatt is létezhet, mert nálam ez egy ördögi kört szült aminek a végén még mozgás mellett is max 900 kcal kellett hogy fogyni tudjak 1500 mellett semmi nem történt (jah és elég magas vagyok), most azért 900 felett is megy lefelé a súlyom 😅 edzés mellett.
júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

22:46 Ez az úr már nem tud erről mesélni:

[link]

júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem izolációban nézed az állítást, van amelyik nem nettó hülyeség.
júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!