Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik eközül a 12 fitnesz-...

Melyik eközül a 12 fitnesz- és kajamítosz közül az, aminek te is bedőltél régebben?

Figyelt kérdés

[link]


1. A cukortól és a szénhidráttól hízol.

2. Napi 5-6 étkezés gyorsítja az anyagcserét.

3. BCAA és a fehérjeturmix legendája.

4. A felülésektől lapos hasad lesz.

5. Az éhgyomros kardió több zsírt éget.

6. Ketó ill. böjtölés a fogyás kulcsa.

7. Negatív kalóriás ételek létezése.

8. A glutén és laktózmentes termékek fogyókúrás ételek.

9. Ne egyél gyümölcsöt diéta alatt!

10. Létezik raktározó üzemmód.

11. A zéró kóla és az aszpartám rákot okoz.

12. Az inzulin hízlal.


Nekem 1,3,4. De szerintem a cukor és a szénhidrátról szóló hízlaló legendák még ma is aktívan élnek a köztudatban.



júl. 23. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül sajnos az összes él még aktívan a köztudatban. Én tini koromban az 1,4,10-nek dőltem be, aztán a 20as éveim elején elkezdtem hiteles forrásokból tájékozódni és tanulni szerencsére
júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

6, 10

ketóval igaz, hogy fogytam fél év alatt kb. 10 kilót, viszont akkor még mindig volt rajtam 10, és nem fogytam tovább, bármit is csináltam...

úgy szétcseszte az egész emésztésemet, gyomromat, hogy azóta se tudtam 100% helyrejönni belőle.

júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbről szerencsére kezdőként is tudtam, hogy baromság, de természetesen a napi kötelező 5 étkezés, és az edzés utáni szigorú fehérje shake nekem is megvolt évekig, de azokon a napokon, amikor nem, akkor szorongtam, hogy mi lesz az anyagcserémmel és a Lee Haney szintű izomtömegemmel.
júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Márpedig raktároz a szervezetünk. Nem csak zsírt.
júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

4,6,10.


Negatív kalóriás étel létezhetne.


Talán valami cukormentes jégkása az is, bár nem fair ételnek hívni.

júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

5


A 10esnek most is. Persze nem szó szerint. De hosszú aluleves es koplalás után csökkenhet a BMR ami keves ételtől is hízást okoz.

júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy fél évig gluténmentesen kellett enni eü okokból, úgyhogy nem fogyás volt a cél, de úgy voltam vele, hogy legalább fogyok majd. Hát a francokat, sőt, állandóan fel is voltam puffadva. Nagyon örültem, mikor abba lehetett hagyni, mert a legtöbb gluténmentes dolog tele van egy csomó olyan adalékanyaggal, amitől rettenetesen fájt is a gyomrom.
júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy én a "negatív kalóriás ételek" mendemondáját nem hallottam. Mit értenek ezalatt, és melyik ételek ezek?
júl. 23. 18:05
 9/14 anonim ***** válasza:
júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A negatív kalóriás ételek olyan ételek, melyek megevéséhez és megemésztéséhez annyi energia kell, hogy azt az étel energiatartalma nem fedezi.
júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!