Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen a jó fogyókúra?

Milyen a jó fogyókúra?

Figyelt kérdés

Már féléve belevágtam, de nem látok semmi eredményt. Nem érzem jól magam a bőrömben. Lemondtam a chipsről , édességeket nem igazán szeretem. Az ivás terén vannak problémáim, nagyon keveset iszom. Ha napi 1 liter sikerül, az már jónak számít. Vizet iszom vagy menta teát, cukrozott üdítőt nagyon ritkán, havi 0,5-0,75 litert.

Heti kétszer futok 5 km-et, és kétszer súlyzós edzés kb.40 perc.

Péksüteményt, sütiket nem/vagy nagyon ritkán fogyasztok. Figyelek a kalóriaszámításra, inkább kevesebbet eszem.



júl. 19. 05:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Random kúraszerű dolgok és kilóméteres tiltólisták helyett,

Pl egy kontrollált, kevesebb lemondással, egyensúlyt teremtve, ésszerűbben és reálisabban átgondolt életmódváltás, új szokások kialakítása az, ami célravezetőbb, ha az embernek az egészsége javítása érdekében fogyásra van szüksége.

Nekem legalábbis jobban bevált, mint az ideig óráig tartott kampányszerű, drasztikus, minden átgondoltságot nélkülöző sanyargatásra épülő fogyókúrák. Azok miatt hosszútávon inkább tovább híztam.

júl. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!