Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen a jó fogyókúra?

Milyen a jó fogyókúra?

Figyelt kérdés

Már féléve belevágtam, de nem látok semmi eredményt. Nem érzem jól magam a bőrömben. Lemondtam a chipsről , édességeket nem igazán szeretem. Az ivás terén vannak problémáim, nagyon keveset iszom. Ha napi 1 liter sikerül, az már jónak számít. Vizet iszom vagy menta teát, cukrozott üdítőt nagyon ritkán, havi 0,5-0,75 litert.

Heti kétszer futok 5 km-et, és kétszer súlyzós edzés kb.40 perc.

Péksüteményt, sütiket nem/vagy nagyon ritkán fogyasztok. Figyelek a kalóriaszámításra, inkább kevesebbet eszem.



júl. 19. 05:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Olyan nincs, hogy mindent számolsz és mégsincs eredmény. Vagy fals az önképed, torz a viszonyítási alapod, vagy valamit mégiscsak rosszul számolsz.

Számokban hogy alakul a súlyod?

júl. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Minden a bevitt mennyiségeken múlik. Hiába nem eszel pl cukrot meg péksütit ha másból eszel többet


Az a víz meg rettenet kevés. Óránként legyen meg a 2dl. Nagy eséllyel sokszor kevered a szomjúságérzetet éhséggelnés ezért túleszel (gyakori dolog)

júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Az ivás az pl baj. Több folyadékbevitel felgyorsítaná az anyagcserédet, ami segítene fogyni. Ha nem kívánod a sima vizet, rakj bele kis citromot és/vagy mentát, esetleg készíts teát cukor nélkül (amit írtál is, csak többet lol). Ha magadnál tartasz egy vízzel teli kulacsot, többször eszedbe fog jutni inni. Ja és a levesek és számítanak valamennyit!
júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Mennyi idős vagy?

Azért az eredményesség sokszor a kor előrehaladtával egyre nehezebben jön.

Milyen magas, hány kg vagy és mi lenne a cél?

júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én asszisztensnő vagyok. A munkám során beugrottam helyettesíteni a diabetológiára és megfigyeltem mit mond a doktornő a betegeinek és megfogadtam a tanácsait.

Tehá

júl. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
47%

5- ös folytatása.

Tehát: reggel ha felkelsz- emberi időben pl: 5 vagy 6- kor 1- 1,5 óra mulva reggelizni kell. Reggel : magas fehérjetartalmú étel : pl tojás( sütve, főzve) + sok zöldség+ kevés szénhidrát( teljes kiörl kenyér) ez eltelít ebédig!! Délelőtt sok víz, gyümölcs csak délelött és azt is mértékkel( főleg amelyiknek nagy a szénhidrát tartalma.

Ebéd: rizs, krumpli , tészta, csak emennyi a markodban elfér!! Semmi többet+ hús, sok zöldséggel( főleg nyers, paradicsom, uborka, salata mehet!!

Vacsora : legyen 18 - ig bezárólag ! Kevés szénhidrátot tartalmazzon! És legyen könnyű! Joghurt, kefír, cottega shees...édesség, magas cukortart. dolgok kerülendők. Egy- egy kiskocka csoki engedélyezett de csak főétkezés után, és nem helyette. Amióta így eszem 5 kg fogytam. Ez volt áprilisban. Azóta tartom, nem szenvedek és tök jól érzem magam

júl. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Jó fogyókúra nem létezik. Étrend- és életmódváltásban gondolkozz.
júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek kicsit más jön be. Van, akinek a 6-os válaszolóéhoz hasonló. Van, aki ennek az ellenkezőjét vallja, vagy egy teljesen mást.

Hosszú távon úgyse lehet megvonni a kedvenc kajákat. Pl: Ha valaki imádja a kenyeret vagy a csokit vagy a kólát, az nem lesz meg nélküle egész életében, maximum kampányszerűen, időszakosan kiiktatja.

A te diétád jónak tűnik, mivel mozogsz és kalóriákat számolsz.

júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sikeres
júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk furcsállnám, ha a diabetológián a cukorbetegeknek ilyeneket tanácsolnának, amit a 6-os ír. Az összetétel még csak-csak, de sok ks étkezést szoktak javasolni, akár még közvetlenül lefekvés előtt is egyet.


Ettől még valakinek jó lehet ez is.

júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!