Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy nincs...

Létezik olyan hogy nincs éhségérzet?

Figyelt kérdés
9 hónapja diétázom (-16.5KG) és azt vettem észre már elég korai stádiumban hogy a nincs az a gyötrő éhségérzet mint ami a legelején volt. Persze meg tudnék enni bármit, de nincs az a felszakítom a hűtő ajtaját érzés, ezért nem agyalok a kajákon. Kb bármeddig bírom így. Persze ez nagyban megkönnyíti a diétát, de ez mitől van?

jún. 9. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
A rossz szokást kiiktattad, helyette a szervezeted megszokta a jót. Gratulálok a fogyáshoz!
jún. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Ez lenne a normalis. Peldaul nem ugral a vercukorszinted osszevissza az edessegektol. Gratula az eletmodvaltasodhoz! Mert inkabb igy fogd fel, ne dietanak.
jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Épp tegnap betoltam 2 csomag mentost jutalomképpen 5 óra fele éhgyomorra, 10 körül kivert a víz, remegés, tipikus vércukor zuhanás :) Győztem kúrálni magam...
jún. 9. 11:59
 4/5 anonim válasza:

Kb. havonta egyszer kétnapos böjtöt csinálok.


Az első nap után nálam elmúlik az éhségérzet.

jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Így helyes.
jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!