Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétával mindig le tudok...

Diétával mindig le tudok fogyni (15-20 kg-t), de ahogy visszaállok arra, hogy bármit egyek, ismét hízok. Miért van ez? 27 éves koromig vékony voltam.

Figyelt kérdés

Valaki meg csontos marad bármit megehet (mondjuk nem ez a célom, csak osszevetésként mondom).

Amúgy 3 éve heti 2-3x kb. 3 órákat táncolok és mégsem csökken a súlyom, legfeljebb izmosodom.



#fogyás #hízás #Testsúly tartása
máj. 29. 21:27
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Igen ezt mondtak már, hogy idővel lassul az anyagcserénk...


En csak vékonyabb szeretnék lenni, hogy könnyebben mozoghassak...

máj. 30. 13:11
 22/27 A kérdező kommentje:
A nagyim sokat evett es sovány volt (mondjuk kertészkedett). Szerintem mindannyian ismerünk ilyet, aki sokat eszik és sovány.
máj. 30. 13:20
 23/27 anonim ***** válasza:
28%

22:

Nem, én nem ismerek ilyet, de volt olyan aki rám próbálta húzni a közhelyet, nem tudva, hogy régen voltam túlsúlyos is, közben meg ő valójában sokkal többet evett és nem is mozgott, csak amit munkatársként látott belőlem, hogy kiadós ebédet fogyasztok, abból egyből jött a reakcióy hogy de jó neked. Közben meg 3 emeletet is liftezett, szemét ételeket evett, a mozgás megalibi kondizásban megrekedt nála.

máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
70%
Ha ez kizárólag az étkezésen múlna akkor minden egy korú, egy nemű, ugyanazt a kalórát fogyasztó, ugyanazt az aktivitást végző mind kb egy testsúlyú volna de ez messze nincs így, sőt! Rengeteg a példa mikor valaki sokkal többet eszik és semmit nem mozog mégis sokkal kevesebb a súlya mint annak aki diétázik és aktívabb sokkal. A különbség az anyagcsere sebessége. Van akinél születéstől lassabb van akinek a korral lassul, van akinek betegség, van akinek akár stressz hatására is. Ha neked a súlyod tartásához csökkenteni kell a kalóriabevitelt akkor sajnos ez történt az esetedben az évek múlásával.
máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
43%

24:

"Ha ez kizárólag az étkezésen múlna akkor minden egy korú, egy nemű, ugyanazt a kalórát fogyasztó, ugyanazt az aktivitást végző mind kb egy testsúlyú volna de ez messze nincs így, sőt! "


De senki nem gondolja így. Mindenkinek a sajá kalória felhasználásához viszonyítva kell egyensúlyben lennie, senkit nem érdekel, hogy a szomszéd Pistikének mennyi a kalória igénye.

máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Tudom el kell fogadom ez van. Maradok a kalóriaszámlálásnál. Ott tényleg mindent figyelembe tudok venni, aktivitás, bevitt energia.

Mert szerintem hiába táncolok heti heti több órát, azt hiszem több energiát is vittem be valamivel.

máj. 30. 15:34
 27/27 anonim válasza:

Szerintem nagyon kevés olyan ember van, aki bármennyit ehet bármiből. Én 22 éves lány vagyok, ha nagyjából úgy étkezem, ahogy komfortos (mennyiségben és az ételek típusában is) akkor sajna egy olyan súly áll be nálam, amivel nem vagyok elégedett. A fogyáshoz, és az ideális testalkat eléréséhez sajna "sanyargatni" kell magam, elég sok kompromisszumot kell kötni. Nagyon ritkán nassolok, és időszakos böjtölök, ami miatt kétszer eszem csak egy nap (+nasinak gyümölcs, néhány szem mag, protein shake, ha úgy érzem, hogy valamit muszáj ennem), eléggé szenvedős, de így mennek le nálam csak a kilók és maradnak lenn :((

Természetesen néha eszek egy kis fagyit, ha megkívánom, vagy egy szelet tortát szülinapokon, de semmiképpen nem napi szinten. Szerintem jobb egy ilyen életmódhoz hozzászoktatni magadat és elfogadni hosszú távon, mint fel-le jojózni a súlyt.

jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!