Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétával mindig le tudok...

Diétával mindig le tudok fogyni (15-20 kg-t), de ahogy visszaállok arra, hogy bármit egyek, ismét hízok. Miért van ez? 27 éves koromig vékony voltam.

Figyelt kérdés

Valaki meg csontos marad bármit megehet (mondjuk nem ez a célom, csak osszevetésként mondom).

Amúgy 3 éve heti 2-3x kb. 3 órákat táncolok és mégsem csökken a súlyom, legfeljebb izmosodom.



#fogyás #hízás #Testsúly tartása
máj. 29. 21:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Fogalmad nincs a kalóriaszámolásról, igaz?
máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi, de ezen tényleg meglepődsz...? Hisz te magad írtad, hogy ha visszaállsz a régi életmódra, akkor visszahízol. Konkrétan leírtad az okot a visszahízásra, ami pedig az, hogy visszaállsz a régi életmódra, újra bármit és bármennyit eszel. Ezen ne csodálkozz, ez így működin.
máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
EZÉRT nem szabad diétázni, hanem életmódot kell váltani és megtanulni a kalóriaszámolást. Akkor a fogyás ideje alatt is ehetsz mindent, csak a mennyiségekkel kell figyelni, és ha lefogytál, ugyanúgy ehetsz továbbra is, csak picivel többet, mint amíg fogyni akartál.
máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

De régen mikor vékony voltam, sokat ettem, mégsem hiztam.Akkoriban nem volt szükségem semmilyen diétára. És még csak nem is volt különösebb mozgás az életemben (max sétáltam).

A kalória számlálást is próbáltam már. Sikerült azzal is fogynom, de azért éhezek kozben.

máj. 29. 22:32
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Mert nem eszel minőségin. Nem diétázni kell hanem örök eletre életmodot váltani. Nincs olyan hogy visszaállás a régire


Az meg hogy regen mi volt, irreleváns. Idosodessel csokken a kaloriaigeny. Raadasul siman lshet hogy stresszevo vagy csak nem tudsz rola

máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

A leghatékonyabb diétám az volt (amiben se cukrot, fehér lisztet, tojást, édes gyümölcsöket, húst nem ettem). Viszont jó érzés volt, hogy minden másból degeszre tömhettem magam és mégis fogytam.

Ennek tényleg köze van a kalóriabevitelhez, mondjuk igaz (mert ha megnézem ez tényleg kalóriaszegény étrend volt).

De rossz lenne ha nem ehetnem a fenti dolgokat, csak mert életmódot kell váltanom...

máj. 29. 22:36
 7/27 A kérdező kommentje:
5-os: mit értesz pontosan a minőségi ételek alatt?
máj. 29. 22:37
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

Keress rá az okostányérra. Úgy kéne kinéznie minden étkezesnek. Fele zöldség, negyed ch, negyed fehérje. Na es ezen belul meg ehetsz bármit. Ha rzek megvannak (pici zsir, ch, fehere, rost) akkor kos mennyiség is el fog telíteni. És sokáig nem leszel éhes. Hozzá kell szoktatnod magad ahhoz hogy mekkora számodra egy adag és akkorákat enni mindig. Nem csak akkor mikor épp fogyni akarsz hanem egész életedben. Lehet minden, csak mértekkel. Ha pedig minőségin eyzel, tehát a fentieket nagyrészt betartod akkor az eddigihez képest kisebb adagok mellett nem leszel éhes.


(Ha pedig az a probléma hogy állandóan ennél és nem az hogy allandóan éhes vagy akkor az mentalis, stressz, unalom, ételfüggòség, evészavar bármi lehet . De azt semmilyen diéta nem odlja meg)

máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Azt hiszem ki is tágult a gyomrom, mert gyakran éhes vagyok.

Azt vettem észre, a rostos ételek viszont jól eltelitenek.

Az okos tányér jónak tűnik, köszi!

máj. 29. 23:21
 10/27 A kérdező kommentje:
Amúgy elég gyakran föl van puffadva az egész pocakom, nagywczéskor viszont híg a "termék". Erről is már sokmindent olvastam, de nem tudom, mit higgyek.
máj. 29. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!