Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 35 éves nőként kb hány kalóriá...

35 éves nőként kb hány kalóriát kellene bevinnem, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Amióta munkahelyet váltottam (2 éve), azóta lusta disznó lettem. Baromi megterhelő és stresszes a munkám, így utána se időm se energiám a sportra.

Jelenleg napi 8 órát ülök.


Újra elkezdtem, hogy heti 1x eljárok futni, de mivel rakódott rám felesleg és eltunyultam, így egyelőre max fél óra az, amit bírok tüdővel.

Jógázni szoktam még, de az nem sok kalóriát éget el.


Amit átlagban beviszek (igyekszem odafigyelni az étkezésre), az mindennel együtt 1500-1600 kalória.


De valahogy teljesen megállt a fogyás és most nem tudom, hogy ennyi "sport" mellett hány kalóriát vigyek be, hogy fogyjak is rendesen.


márc. 1. 19:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ma egyébként 530 kalóriánál tartok a reggeli banánturmixszal meg 2 purpur kiflivel. 🤔
márc. 4. 16:39
 22/24 anonim ***** válasza:

21.

Nem kajálsz valami jól.

Reggelire banánturmix, meg a kiflik...

Inkább tolj be egy kis piritóst egy főtt tojással reggelire.

Vagy zabot, proteinnel.

Ebédre meg hús+zöldség.

Vacsira, is mehetne kevés lassú szénhidrát fehérjével, hogy a mellekveséd is jól érezze magát, meg tudj jól aludni.

Láthatóan fogalmad sincs a minőségi kajálásról.

Nézz utána a neten, hogy minél kevésbé feldolgozott kajából oldd meg, mert banánturmixszal, meg a hitvány adalékos kiflivel nem sokra mégy.

márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, valószínűleg igazad van. Reggelire szoktam inni protein shake-t (Fibershake), de sajnos bent nincs lehetőségem normálisan étkezni, mert nem biztosítottak a feltételek az irodában. Ezért szoktam ebédre vagy valami bulgursalátát enni vagy ilyen purpur szarokat. Itthon már tudok normálisan enni...
márc. 5. 17:40
 24/24 anonim ***** válasza:

23.

Nem tudom milyen a fibershake. Úgy értem, hogy makrókban.

Olyan kellene, hogy egy magas fehérjetartalmú proteint összekeversz vízben főzött zabpehellyel.

márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!