Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 35 éves nőként kb hány kalóriá...

35 éves nőként kb hány kalóriát kellene bevinnem, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Amióta munkahelyet váltottam (2 éve), azóta lusta disznó lettem. Baromi megterhelő és stresszes a munkám, így utána se időm se energiám a sportra.

Jelenleg napi 8 órát ülök.


Újra elkezdtem, hogy heti 1x eljárok futni, de mivel rakódott rám felesleg és eltunyultam, így egyelőre max fél óra az, amit bírok tüdővel.

Jógázni szoktam még, de az nem sok kalóriát éget el.


Amit átlagban beviszek (igyekszem odafigyelni az étkezésre), az mindennel együtt 1500-1600 kalória.


De valahogy teljesen megállt a fogyás és most nem tudom, hogy ennyi "sport" mellett hány kalóriát vigyek be, hogy fogyjak is rendesen.


márc. 1. 19:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%

Hány kg, hány centi vagy?


Próbáld ki, hogy ha 1200-1400 kcalt viszel be egy nap.

márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
0%
0-át
márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
172 cm vagyok és jelenleg kereken 80 kg. Kipróbálom akkor kevesebbel, hátha akkor megmozdul.
márc. 1. 21:05
 4/24 anonim ***** válasza:
19%
Ha lényegében semmit sem mozogsz, akkor napi 1200 kalóriát javaslok. De jobb lenne, ha mozognál is.
márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Az nem stimmel. 1500-1600-nál biztos, hogy fogynod kéne, mert többszázzal alatta van a szükségletednek. Valamit nem számolsz bele vagy rosszul mérsz.
márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Ha valóban annyit viszel be, amennyit írsz, a megadott paraméterekkel fogynod kellene szép lassan.

Folytasd és próbálj meg heti 2x legalább 6km-t kocogni vagy ha az nem megy, akkor gyors tempóban gyalogolni. A súlyod miatt semmiképp se fuss aszfalton/betonon és mindenképp jó cipőben különben hamar tönkremeg, a bokád és a térded.

Működni fog.

Esetleg hétvégente beiktatni egy-egy komolyabb kirándulást.


Ezenkívűl jó, ha minden nap sétálsz legalább fél órát.

márc. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 mikeXxX válasza:
6%
Azèrt az sem mindegy mi az a kalória ami bemegy ? Hányszor eszel 1 nap ? Milyen gyümölcsöket eszel ? Illetve mikor iszol ès mit ? Viszel be bármi cukor tatalmú ètelt ? Mert ezek nagyon nem mindegy dolgok ! Èn most jelenleg csinálom a nyári formát de èn heti 6x edzem ès így hetente 1 kg megy le de èn most mindent 100% betartok ès 3 órákat edzem !
márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Hát, mikexxx, az nálad se stimmel, hogy heti 6x3 óra edzéssel egy kilót fogysz, hanem nem valami súlyemelő vagy, és izmot építesz. És de, a fogyás szempontjából tök mindegy, hogy 30 deka cukorral vagy 4,5 kiló zöldséggel viszi be az 1500 kilokalóriát, más kérdés, hogy az előbbi súlyos betegségekhez vezetne.
márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
0%
Hát nagyon nem mindegy, milyen formában viszed be a szervezetbe a 1500at. A 7-nek igaza van.
márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 mikeXxX válasza:
0%
8# izom az van már de természetesen a fogyásnál abból is megy le nem csak a hasamról amit szeretnèk nullára pucolni az arcom is változott valamint a májfunkció is felelős èrte hogyan fogysz valamint nekem az emèsztèsem is problémás de ha jobban utána nèznèl ameddig van cukor beviteled addig nem igazán lesz fogyás mèg akkor sem ha csak 1400 körül visz be a kèrdező .
márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!