Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másnak se tetszik a "Kardashia...

Másnak se tetszik a "Kardashian-test"?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a széles csipő-nagy, kerek fenék kezd "kimenni" a divatból, de nem tehetek róla én mindog is extrém ocsmánynak találtam ezt az alkatot, és nem értem, hogy lehet népszerű. - A nagy mellek, szerintem nagyon öregítenek (még akkor is ha nem lógnak), nagyon előnytelenül tudnak mutatni, ha valaki nincs kihúzva, pózolva. És kövérebbnek is tűnsz tőle.

- Nekem sosem tetszett a nagy fenék - széles csípő dolog, főleg az a fajta bbl, pelenkasegg, ami a 2010'-es években annyira hódított. Nem csak a plasztika indult be, hanem fenék-központú edzésprogramokat fejlesztettek, fenék-párna, meg contour-leggingsek, meg mindenki oda volt a súlyzós edzésekért ecc.


Rosszul vagyok az ilyen twerkelős nőktől is, akik szerint az a szép, hogy reng a feneked, annyira izléstelennek találom.


Ugyanígy rosszul vagyok a szoláriumozott bőrtől, igénytelen, ragasztott póthajtól (pl. extra-hosszú seggig érő haj), soros 10D-s szempilláktól és műkörmöktől.


25/N vagyok, a korosztályom nagy része ezeknek a dolgoknak él, miközben engem erősen taszítanak a dolgok, nem tudok ezzel a fajta szépségideállal azonosulni.

Magas vagyok és vékony (bár annyira nem maszkulin az alkatom) és ez az afrikai meg latina vibe sosem jött be igazán, nem értem, hogy lett ilyen népszerű. Valahogy nekem számomra ez annyira trash, és az ízléstelenséget sugározza ez a trend és nem értem, hogy lehetett ennyire populáris.


Vannak még rajtam kívül olyanok, akik szintén rosszul vannak a nagy fenék és mellek láttán?



2023. márc. 25. 09:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Èn csak azt tartom viccesnek, hogy Kardashian féle nők képeire csorgatják a nyálukat, minden pasi álmai, közben ugyanez a típus retus és smink nélkül élőben egy kövér alsó kategóriás nő. És ezt a férfiak nem rakják össze, na ez az ami röhejes!
2023. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
62%
Azért vicces, hogy modell alkatú nők itt irigykednek, hogy már nem (csak) ők a szépségideál. De ha te magad mondod, hogy úgyis jön vissza a vékony a divatba akkor miért kell még egy utolsót döfni a nagy fenekű nőkbe? Megjegyzem, Kim K előtt is voltak és ezután is lesznek olyan pasik akiknek a vékony lábad, a lapos mellkasod, a keskeny csípőd nem fog tetszeni ugyanúgy ahogy mindig voltak és lesznek pasik akiknek meg az ellentéte nem tetszik.
2023. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!