Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másnak se tetszik a "Kardashia...

Másnak se tetszik a "Kardashian-test"?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a széles csipő-nagy, kerek fenék kezd "kimenni" a divatból, de nem tehetek róla én mindog is extrém ocsmánynak találtam ezt az alkatot, és nem értem, hogy lehet népszerű. - A nagy mellek, szerintem nagyon öregítenek (még akkor is ha nem lógnak), nagyon előnytelenül tudnak mutatni, ha valaki nincs kihúzva, pózolva. És kövérebbnek is tűnsz tőle.

- Nekem sosem tetszett a nagy fenék - széles csípő dolog, főleg az a fajta bbl, pelenkasegg, ami a 2010'-es években annyira hódított. Nem csak a plasztika indult be, hanem fenék-központú edzésprogramokat fejlesztettek, fenék-párna, meg contour-leggingsek, meg mindenki oda volt a súlyzós edzésekért ecc.


Rosszul vagyok az ilyen twerkelős nőktől is, akik szerint az a szép, hogy reng a feneked, annyira izléstelennek találom.


Ugyanígy rosszul vagyok a szoláriumozott bőrtől, igénytelen, ragasztott póthajtól (pl. extra-hosszú seggig érő haj), soros 10D-s szempilláktól és műkörmöktől.


25/N vagyok, a korosztályom nagy része ezeknek a dolgoknak él, miközben engem erősen taszítanak a dolgok, nem tudok ezzel a fajta szépségideállal azonosulni.

Magas vagyok és vékony (bár annyira nem maszkulin az alkatom) és ez az afrikai meg latina vibe sosem jött be igazán, nem értem, hogy lett ilyen népszerű. Valahogy nekem számomra ez annyira trash, és az ízléstelenséget sugározza ez a trend és nem értem, hogy lehetett ennyire populáris.


Vannak még rajtam kívül olyanok, akik szintén rosszul vannak a nagy fenék és mellek láttán?



2023. márc. 25. 09:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
12%
48F- ként azt vallom,sem a nagy fenék,sem a nagy mell nem szexi és nem praktikus.Számomra kimondottan előnytelen ha egy nőn " van mit fogni"-nekem konkrétan a Jenna Ortega testalkat jön be:formás,sportos,kézbe illő cicik...
2023. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%

Mintha az ember vagy a szülei választhatnának, hogy mindenkinek olyan alakja legyen, ami tizen-,huszonéves korára éppen “divat” lesz.

Mert sokan plasztika nélkül, genetikailag erősebbek mellben és fenékben, akkor is, ha vékonyak.


Én meg attól a mentalitástól undorodom, amikor úgy egy olyan testi tulajdonság miatt bélyegeznek valakit alsóbbrendűnek vagy “igénytelennek”, amiről nem tehet. Még undorítóbb, amikor úgy teszed, hogy nem is ismered.

2023. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
27%
12-es, olvasd el mégegyszer a kérdést, és értelmezd. Nem arról van szó, amikor valaki "gyárilag" ilyen. Tényleg nem látod, hogy minden a nagy segg csinálásról szól mostanában? Még seggimplantátumokat rakatnak be maguknak, akkorát, mint 3 másik ember segge. A mellplasztikával, gusztustalan varrott műhajakkal, okádék 10 centis műkarmokkal is túlzásokba esnek.
2023. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
80%

Az túlzás, hogy rosszul vagyok, de én is a sportosabb, arányos, szálkás alkatot kedvelem jobban.

Mellesleg erre is törekszem.

Szerencsére találni bőven ellenpéldát is, széles a paletta.

Az hogy hogyan lesz valami trend, az érdekes pszichológiai szempontból is, de ha visszanézed a különböző testalkatok trendjeinek történetét vannak korszakok, amikor egyfajta hódít.

Jelenleg ha követsz ilyen trend elemzőket, elkezdődött az arányosodás trendje is, a Kardashianék se olyan homokórák már, lassan, de biztosan újra "divatba jön" a skinny.

2023. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
12%
Nekem sem tetszik az. Én a szép átlagos, sovány világos szőke csajokat szeretem
2023. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
82%

Alapvetően arra szerintem jó volt, ami miatt benyomták a köztudatba. Kifejezetten egészségtelen és szélsőséges volt az előtte lévő csípőgatyás 2000-es ideál, ezt akarták megtörni. De nyilván az emberek borzalmasak, és ez a vonal is elment extrémitásokba, ami ugyanúgy káros lett (ha nem jobban az igencsak rizikós BBL-lel), mint az elődje. A legjobb az lenne, ha az emberek nem trendként kezelnék a testüket, hanem az egészség lenne prioritásban. De valljuk be, az nem adja el a termékeket. Az elérhetetlen szépségideál mindig jobb marketing stratégia, mint az elérhető valóság.

De ez amúgy mégis hogy a fenébe jön a fogyókúrákhoz?

2023. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon nem, nekem már JLO-nál is rezeg a léc, pedig a filmjeit szerettem régen.
2023. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt mégis hogyan kellene elmagyarázni? Te tudsz egzakt magyarázatot adni arra, miért tetszik egy férfi alak?
2023. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem jól néz ki Kim. Főleg most, hogy lefogyott. Arcra is szépnek tartom.

Nekem a Nicki Minaj, Beyonce féle masszív alkat nem tetszik. Mindenhol széles, széles vállak mint egy férfinak, nagy mellek, nagy segg, nagy combok stb.

Mint valami gorilla.


27n

2023. márc. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tetszik 26f
2023. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!