Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másnak se tetszik a "Kardashia...

Másnak se tetszik a "Kardashian-test"?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a széles csipő-nagy, kerek fenék kezd "kimenni" a divatból, de nem tehetek róla én mindog is extrém ocsmánynak találtam ezt az alkatot, és nem értem, hogy lehet népszerű. - A nagy mellek, szerintem nagyon öregítenek (még akkor is ha nem lógnak), nagyon előnytelenül tudnak mutatni, ha valaki nincs kihúzva, pózolva. És kövérebbnek is tűnsz tőle.

- Nekem sosem tetszett a nagy fenék - széles csípő dolog, főleg az a fajta bbl, pelenkasegg, ami a 2010'-es években annyira hódított. Nem csak a plasztika indult be, hanem fenék-központú edzésprogramokat fejlesztettek, fenék-párna, meg contour-leggingsek, meg mindenki oda volt a súlyzós edzésekért ecc.


Rosszul vagyok az ilyen twerkelős nőktől is, akik szerint az a szép, hogy reng a feneked, annyira izléstelennek találom.


Ugyanígy rosszul vagyok a szoláriumozott bőrtől, igénytelen, ragasztott póthajtól (pl. extra-hosszú seggig érő haj), soros 10D-s szempilláktól és műkörmöktől.


25/N vagyok, a korosztályom nagy része ezeknek a dolgoknak él, miközben engem erősen taszítanak a dolgok, nem tudok ezzel a fajta szépségideállal azonosulni.

Magas vagyok és vékony (bár annyira nem maszkulin az alkatom) és ez az afrikai meg latina vibe sosem jött be igazán, nem értem, hogy lett ilyen népszerű. Valahogy nekem számomra ez annyira trash, és az ízléstelenséget sugározza ez a trend és nem értem, hogy lehetett ennyire populáris.


Vannak még rajtam kívül olyanok, akik szintén rosszul vannak a nagy fenék és mellek láttán?



2023. márc. 25. 09:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
70%

"Magas vagyok és vékony (bár annyira nem maszkulin az alkatom) és ez az afrikai meg latina vibe sosem jött be igazán, nem értem, hogy lett ilyen népszerű. Valahogy nekem számomra ez annyira trash, és az ízléstelenséget sugározza ez a trend és nem értem, hogy lehetett ennyire populáris."


- Számomra meg kívül-belül egy hányinger vagy. (ízléstelen, sznob, buta, ronda liba)

2023. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
31%
Hányinger alakjuk van. Dagadt segg nagy lógós mellek. Szeretem a csajokon a kerek popsit és a nagy ciciket de a feszest. A nagy cicik felnőttesítenek, de nem öregítenek szerintem. 14 évesen mar simán 18-20 nak néztek miattuk. 25l
2023. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
77%

Nem nagyon értem, hogy nőként pontosan miért is számít a véleményed más nők alkatáról, hogy tetszenek-e neked vagy sem. Leszbikus vagy? Nyilván akkor nem szóltam.

Amúgy meg nem tudom, hol élsz, én a fővárosban, a munkám miatt napi szinten találkozom magyarokkal és külföldiekkel is és baromira nem általános a plasztika. Igen, vannak, akik megcsináltatták valamilyen részüket, de ez egy kis százalék. Azzal meg nem tudom, mi a probléma, ha valaki edz mondjuk a fenekére és tesz érte, hogy olyan legyen, amilyet szeretne.

Ha meg valaki nagy mellekkel, nagy fenékkel születik, az ugyanúgy nem tehet róla, mint ahogy te sem a laposságodról. Ne haragudj, de süt az irigység a soraidból. Nem tudom, miért, mert amúgy a magas, vékony alak is ugyanúgy népszerű még mindig.

2023. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Nőként, nekem egyik alkat sem jön be jobban, mint a másik. Mármint, ha valakinek alapból nagyobb a feneke, melle, akkor azzal nincs probléma. De ha valaki kicsi mellekkel rendelkezik, kis fenékkel, azzal sincs semmi probléma. Szerintem minden alkatnál meg van, hogy melyik ruhák mutatnak előnyösen és kevésbé előnyösen. Szerintem minden alkat lehet szép. Én pl. meg vagyok magammal elégedve, és én nem vágyok arra, hogy nagyobb fenekem legyen, vagy hogy kisebb fenekem legyen, vagy na, én így meg vagyok magammal elégedve, ahogy vagyok. Én nem is feltétlen értem, amikor valaki így meg van őrülve egy bizonyos alkatért. Mármint, szerintem ténylegesen minden alkat lehet szép, szóval én ezért sem értettem soha azt, amikor istenítik a nagy feneket. Nem azt mondom, hogy baj van vele, de szerintem a nagy fenék nem szebb, mint a kisebb. Viszont na, valószínűleg ez másmilyen férfi szemmel nézve. De amúgy meg azért na, szerintem nem szép dolog másokat azért kritizálni, ahogy születtek. Mármint tudom, mindenféle beavatkozás létezik már, viszont sokaknak alapból nagyobb a fenekük, mellük. Őnekik olyan a genetikájuk, most nekik rosszul kéne érezniük magukat a testük miatt? Szerintem mindenki jó úgy, ahogy van, minden alkat rendben van.
2023. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem instant hányinger az értékrended, a rasszizmusod, ahogy lenézed az összes embert, aki nem olyan “thökkkéletes” Barbie baba, mint te.

Egy másodpercet se töltenék el veled egy légtérben, mert belebetegednék.

Tekintve, hogy alacsony vagyok, nagy genetikailag nagy seggű, és képzeld, még részben latina is.

2023. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
89%

Én csak a túlzásokat nem értem. A hajfelvarrásra sem mondom zsigerből, hogy undorító, mert nem az. De mikor valakinek egy rövid bobra felraknak egy derékig érő cuccot, és süt a váltás a kettő között, azt nem értem, miért jó. De ha valakinek csak egy kis extra volumen kell, az meg tök jól tud kinézni. Ugyanez a műszempillával: az 1-2D tud egy utolsó simítást adni a szemeknek, kiemelni őket. De egy csomó nő konkrét seprűt rakat a szemére, az kinek jó? Műköröm szintén: max fél cm hosszú, ízléses színű, saját körömre épített zselé tök jó. De ennél hosszabbal hogy mosogat? A fenékreedzéstől nem lesz túl nagy segge az embernek, azt a plasztika csinálja. De az is ez a szitu. Egy sima edzés akár súlyzóval is tök oké. De mikor valaki zsírt töltet a seggébe? Miközben mások azon dolgoznak, hogy a zsírt leadják. Hát nekem ez nem gyere be.


Szóval nem undorodom én senkitől, csak nem értem, miért jók.


És ezek sosem a pasiknak szólnak.

2023. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
87%

Nekem sem tetszik a kérdésben leírt kinézet. Azt meg egyenesen nevetségesnek tartom, amikor valaki hisztizik, meg fel van háborodva azon, ha más embereknek nem ő a szépségideálja.

Szerencsére én vékony testalkatú vagyok, sportosan és egyszerűen öltözködöm és így tetszem magamnak. Vannak, akiknek én sem jövök be, de ez engem nem érdekel. Saját magamon kívül nem akarok megfelelni senkinek.

2023. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
29%

Nekem sem tetszik pedig telt nagy mellű vagyok és félig kozelkeleti tehát nem a szőke skandináv típus

A kigyurt formája egyenesen ocsmány lásd baracksegg Réka.

A 10 d szempilla is röhejes .

Aki természetesen ilyen az egészen más szerintem mint a latinára csinált

2023. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
22%

28 - "Nekem sem tetszik pedig telt nagy mellű vagyok"

Na végre egy emberi lény!

2023. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
67%
Én meg rosszul vagyok az ilyen gyűlölködő, hiperfelszínes hülyéktől.
2023. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!