Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan gyorsitsuk fel az...

Hogyan gyorsitsuk fel az anyagcseret?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 14:04
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
Rostok és sportok.
2022. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
9-es.... jajj te.. mint mondtam a kommentekben, en mar irtam ki egy kerdest. ott kijelentem hogy 76 kilorol 65re fogytam dietaval, es most hiaba vagyok ugayanoz az 1300 kalorian, nem fogyok tovabb.. ott a kommentekben irtak hogy lelassult az anyagcserem, ezert irtam ki ezt a kerdest...
2022. szept. 6. 15:05
 13/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem lassult le az anyagcseréd. Ez baromság! Nincs olyan, hogy a beled gyorsabban vagy lassabban emészti meg a cuccot. Mindennek megvan a felezési ideje.


Szimplán csak azert nem fogysz tovább mert beállt a szervezeted. Stagnál. Ez az időszak változó 2 héttől 3 hónapig bármennyi lehet.


Ne méregesd magad minden nap, mert az agyilag nem tesz jót semminek. Most úgymond pihen a szervezeted átalakul, izmot épít zsír helyett. Ez teljesen normális. Hidd el, egyszercsak újra beindul a fogyás. Ne változtass semmit. Csak várj türelemmel.

2022. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

igen en is azt olvastam ahogy nezegettem, de olyan sok midnent talaltam ami az sok lehet hogy nem tudtam mire gondoljak


szerintem megmaradok ezen a kaloriamennyisegen de elkezdek heti 3x edzeni picit, hogy azert ha az a baj hogy nem ezdettem akkor hatah valtozik valami


koszonom a valaszokat

2022. szept. 6. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!