Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fellehet gyorsítani az anyagcs...

Fellehet gyorsítani az anyagcserét?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyjabol 20kg súly van rajtam, amit szeretnék leadni. Nem vagyok jártas ebben a témában, csak abbol tudok építkezni, amiket neten lattam, de ezeken kivul is vannak kérdéseim, elore is koszonom ha meg válaszoljatok oket. Az anyagcseremet szeretnem felgyorsítani ugy, hogy izmot "epitek". Ezt heti 3-4x egy láb-hát-kar edzéssel tennem, ami HIIT, es egyenként 5-6percesek edzések. Valami mas tippetek van esetleg? Elore is koszonom!
2021. dec. 4. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
És az elváló igekötő ismét hozzáragadt a segédigéhez.
2021. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az izmos test alapjáraton is több kalóriát használ, mint a kevésbé izmos. De te 15-20 perces edzésekkel nem fogsz mérhető mennyiségű izmot építeni, hogy ez számítson...
2021. dec. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok mozgással és izomépítéssel, de a szervezetnek nem túl célszerű evolúciós szempontból anyagcserét gyorsítani, ezért ez elég nehéz folyamat.
2021. dec. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
51%
ha mondjuk kipróbálod egy hétig a vegán étkezést. nagyon sokan fogytak le ettöl.
2021. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Rendes taplalkozassal. Sok rosttal keves tejtermek stb.. de mit varsz am az 5perces edzesektol? Szorozd meg vagy 10el.. ugy talan lesz eredmeny ha tartod a kajat
2021. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a feketekávé is pörgeti, de nagyon. Persze muszáj egészségesen étkezni a kalóriahatárokon belül mellette.
2021. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

heti 4 5-6 perces edzés helytt többet érsz heti 1 60 percessel


anyagcsere gyorsítás fogalma a táplálkozástudományban nem nagyon létezik, de valószínűleg amire kí@áncsi vagy: sok folyadék, sok zöldség, sok rost (gabona, hüvelyes, tk pékáru, zöldségek)


ami viszont ténylegesen fogyaszt, az a kalória deficit, tehát ha kevesebbet eszel meg mint amennyire zsüksged van. ha edzéssel együtt is többet eszel meg, akkor edzés mellett is tudsz hízni. a másik dolog meg az, hogy általában 50-6 százalékkal midnenki mindig túlbescüli hogy az edzés mennyit éget

2021. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!