Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül lefogynom?

Miért nem sikerül lefogynom?

Figyelt kérdés
4-5 hónapja elhatároztam, hogy lefogyok. Elkezdtem egészségesen étkezni, követni egy diétát, és egy héten minimum hatszor edzek is, ezek régebben félórás edzések voltak, mostanra 1 és fél órára is nyúlhat. De hiába, valahogy nem fogyok, max minimálisan, amit senki nem vesz észre, mivel mondanák, ebben biztos vagyok. Mi lehet az oka? Mindent elkövettem, és nem is akarom feladni.
2022. ápr. 27. 19:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is sajnos volt ilyen.A tapasztalatom pedig az,hogy még keményebben kell csinálni.Hiába edzel napi másfél órát,lehet az edzés hatékonyságára kell fektetni a hangsúlyt.Az egészséges étrend meg nem feltétlen diétás.Mindenre oda kell figyelni.Nem tudom eddig miket ettél,de te is tudod,hol tudsz rajta javítani
2022. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!