Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják azt hogy a...

Miért mondják azt hogy a fogyókúrázók ne egyenek gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Ez nekem nem logikus! Inkább azt kellene hogy egyen az ember nyakig! Nem?
2010. szept. 9. 11:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség, hogy ne egyen valaki gyümölcsöt. Ez ugyanolyan, hogy sokan mondják, ne együnk gabonát, szénhidrátot diéta ideje alatt. Csak éppenséggel az adja az erőt, energiát, rostokat stb. Úgyhogy nagyon is szükség van rá. De nem mindegy, milyen szénhidrátot viszünk be.

Amúgy meg, ha a kalóriát nézzük, mondjuk 100gramm dinnyében van 30 kalória, míg 100gramm csokiban 500. Azt hiszem van különbség. És az emberek nem a gyümölcsben lévő cukroktól híznak, hanem a finomított cukroktól. Nyilván ha megeszel 10

2010. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Bocs, félbemaradt.


Szal nyilván ha megeszel 10 kiló szőlőt, az már igencsak sok kalóriát jelentene, de ez bármilyen ételre igaz. És úgysem fogsz annyit megenni. Amúgy jobb délelőtt fogyasztani gyümölcsöket, meg reggel, de nyugodtan lehet enni diéta idején is. És pl. a szőlőben oké, hogy sok fruktóz van, de nagyon egészséges. Normális mennyiségben kell enni. Ennyi. A diéta meg amúgy sem fog működni, ha mindent megvonsz magadtól 2 hónapra, utána pedig mindent elkezdesz enni.

2010. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, ebben igazad van, csak az a baj ezzel, hogy sok tudatlanabb ember tipikusan "fogyókúrázós" kajának tekinti a gyümölcsöt, és agyba-főbe azt eszik, még fehérje helyett is sokszor. ha mértékkel fogyasztják diéta alatt nincs baj, de sokan szinte csak ezen élnek!
2010. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Totál hülyeség az egész! Meg 80% a kajától függ? na neee (igaz, DE) azt mondják hogy ha keveset eszel és úgy akarsz fogyni (közben csak 20% torna? LoL) azt mondják hogy jaj közben kell enni és torna a lényeg mert különben nem a zsírt használja a szervezet hanem az izomzatot!
2010. szept. 9. 21:51
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha az okosok mondják biztos úgy van, hogy 80% kaja, 20 % mozgás! DE! Én még nem nagyon láttam a környezetemben olyan embert, aki sport nélküli fogyókúrában feszes maradt volna. Igaz, fogyni fogyott! El lehet dönteni kinek mi a fontos! Ruha alatt vékonynak látszani, vagy büszkén vállalni az új alakunkat a strandon is.

A gyümölcsről meg jól írta valaki. Nem azon kell élni, de lehet enni! Nyilván nem kg számra naponta!

2010. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azért nem mindig van igazuk a testépitőknek, már elnézést.


Én ezen a nyáron tengerparton nyaraltam. Mivel egyébként is plusz kilókkal mentem oda és nagyon kajás vagyok, ott dupláját ettem az itthoninak:

-reggel palacsinta, tonhalkonzerv, jaurt, tojás, túró, virsli, ketchup, mustár,stb.

-délben PIZZA koktéllal

-este mogyoró borral és gyümölccsel


Namostmár, olyan szépen megváltozott a testem, hogy az csoda ! Mi volt a kulcs ? Napi 2-3 óra úszás.

Ebben hol a 80%-os kaja ????Sehol !!!!

És mégis eredmény :-)

Szóval erről ennyit

2010. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolsó mégis hány napig nyaraltál te? Egyébként meg szerinted a mindennapok során hány ember végez napi 2-3 óra intenzív mozgást? Nyilván te előtte nem mozogtál semmit, azért reagált rá ilyen gyorsan a tested. A 80% kaja 20 % mozgás pedig nem hülyeség, viszont nagyon sokat számítanak az egyéni genetikai adottságok is. És senki nem mondta hogy nem kell mozogni, hisz ott az a 20 %. De a legtöbb embernek reálisabb megoldás odafigyelni a kajára, és heti 3-4 alkalommal eljárni 1-másfél órát sportolni, minthogy minden nap 3 órát ússzon mondjuk...
2010. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
én is úszással fogytam napi 1-2 óra de az van hogy több mint 1 év alatt xD
2010. szept. 10. 12:28
 19/19 anonim ***** válasza:
2010. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!