Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják azt hogy a...

Miért mondják azt hogy a fogyókúrázók ne egyenek gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Ez nekem nem logikus! Inkább azt kellene hogy egyen az ember nyakig! Nem?
2010. szept. 9. 11:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Tele van cukorral,amire diéta alatt nincsen szükség,mert kárba megy az egész.Ilyenkor nagy dózisú multivitamin kell helyette.
2010. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem itt is az aranyközépút a lényeg. Bizonyos mértékig lehet enni! Én csak a saját példámat tudom felhozni, hogy mindig este kívánom meg a gyümölcsöt. És meg is eszem. 18 kg-ot fogytam, és tartom is 5 éve!
2010. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem anyósom mondja a terhességem alatt hogy ne egyek gyümölcsöt sokat mert maga a cukor értéke. (laboráns)

de erre megkérdeztem, hogy melyik jobb egy tábla csoki vagy egy fürt szölö. na erre köpni nyelni nem tudott.


vagy is persze magas cukor tartalama van de még mindig jobb mint cukros üditöket sütiket, csokikat enni.

2010. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
én szerintem inkább csak szőlőt nem kellene enni mert abban van cukor a többi az egészséges és nem olyan cukor! Gyümölcsöt kell enni!
2010. szept. 9. 11:53
 5/19 anonim ***** válasza:

sok édes gyümölcs van

- dinnye

- szőlő

- banán

- datolya

-füge

-aszalt gyümölcsök

-szilva

-mazsola

és még sok más..

Ezekben elég sok cukor van,de lehet kombinálni a gyümölcsevést.Nem mindegy,hogy melyik időpontban eszed..

2010. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazad van.


Mindenhol azt olvasom, hogy "a gyümölccsel vigyázni kell". Hát igen, nos az a baj, hogy a legtöbb embernek fogalma sincs egy elhizott ember pszichológiai hátteréről. Egy túlsúlyos ember miért lett túlsúlyos ? Mert határtalanul evett. Neki a határtalanság egyfajta rossz szokássá vállt, amit kikell kezelni, de csak idővel ! Mert ahoz, hogy egy túlsúlyos ember lefogyjon ahoz lekell cserélni előszőr azt amit eszik. De ha azt is megszabjuk, hogy mennyit egyen, akkor soknak a szervezete felmondja a szolgálatot. És ez azért történik, mert túl hamar akarunk valakit túlsokféleképpen megváltoztatni. Az ember pedig nem robot.


Mintapélda: teljesen irtsuk ki a cukrozott italokat és a cukros ételeket a túlsúlyos ember étrendjéből. Helyettesitsük őket gyümölccsel ! Egy-két hét múlva irtsuk ki a szénhidrátban túl gazdag ételeket is és azokat is helyettesitsük gyümölccsel ! Majd megint teljen el 1-2 hét.

Az első hónapban egyáltalán ne legyenek határok a gyümölcsökkel kapcsolatban, annyit fogyasszon, amennyi jólesik és képzeljétek el: fogyni fog !

Miután eltelt az első hónap, na akkor már lehet fokozni a gyümölcsbevitelt. De nem az elején és nem egyszerre csökkenteni és irtani mindent, mert az romboló hatással lesz !


Nem véletlenül azokban a kórházakban, ahol pl.a számitógép-függő embereket kezelik, ott nem tiltják meg nekik, hogy dohányozzanak. Ahoz majd egy másik kórházba kell menniük. Miért ? Azért, mert egyszerre nem lehet mindent csinálni, úgy hogy jó is legyen.

Vagy vegyük pl. a samponokat: mindig jobb az a sampon, ami sampon és nem 2 az 1-ben, vagyis balzsam is és sampon is. Figyeljétek csak meg.


Igazán szánalmas, hogy egyeseknek ezt lekell irni, hogy rájöjjenek, mekkora marhaságot csinálnak, amikor túl sokat várnak el valakitől/valamitől.

2010. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Te már valami nagyon nagy végletet,beteg embert írtál le.

Sportolók,szálkásításnál nem esznek,vagy csak minimális gyümölcsöt visznek be,legyen ez a másik véglet.

2010. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

De különben én ugy is vagyok vele hogy aki fogyókúrázni akar az tornázzon! Én 5 kg-t adtam le pedig ettem bőven! Nem csak annyit hogy ne legyek éhes hanem tömtem magam! De mozogtam! És ez az ami segített! Én ugy vagyok vele hogy kamszoknak nem kell fogyókúrázni! aki a kamaszkorban hízott meg az le is fog fogyni a kamaszkor végén! olyankor sokminden változik a szervezetben! És szerintem a kövér emberek is mozogjanak bár azoknak már kevesebbet is kell egy kicsit enni!

Meg én ugy is csináltam hogy keveset ettem 2 napig össze szűkűt a gyomrom és a belem és máris nem 5 szelet kenyérrel laktam jól hanem 2vel! És semmi barna kenyér! Én azt le tojom! azt eszek amit akarok! közben volt hogy egy nap havernál bbedobtunk 3 tábla milka csokit! és megvagyok! lefogytam!

2010. szept. 9. 12:32
 9/19 anonim ***** válasza:

"De különben én ugy is vagyok vele hogy aki fogyókúrázni akar az tornázzon! Én 5 kg-t adtam le pedig ettem bőven!"


A profik szerint 80%-ot jelent a kaja. Szóval a "tornázás" sokkal kevesebbet nyom a latban, mint ahogy azt gondolnád. Gondolom valami norbi torna lehet lábemeléssel, meg karkörzéssel. Na az az, ami egy fitt embernek már sz*rt se ér. ;)

2010. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet gyümölcsöt is enni, csak azt figyelembe kell venni, hogy szénhidrátnak minősül, így a rendes táplálkozásból ezt ki kell vonni és szerintem így nem lehet jóllakni normálisan. :)
2010. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!