Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van ennek így értelme?

Van ennek így értelme?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam mielőtt belefogok a diétámba,csinálok 2-3 napos léböjtkúrát,hátha úgy hatékonyabb lesz a fogyó,meg kicsit tisztul a szervezetem,ilyesmi.Vettem méregtelenítő teakeveréket,100%-os paradicsom,narancs,és ananászleveket(ezekből összesen max 1liter egy nap),és van itthon csalán és kamillatea,gondoltam ezekből mindhárom nap iszom egy bögrével,minden nap elfogyasztok 2liter mentes á.vizet.

Egyszer már csináltam léböjt kúrát,és utána nagyon jól éreztem magam,elmúlt az állandó fejfájásom,és fáradtságom,viszont az után nem kezdtem fogyózni. Szerintetek jó lesz ez így most is?


2010. szept. 6. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, mert azt mondták, a böjt egészséges és régebben én is csináltam ilyet, tényleg jó volt, de utána egy hét múlva már faltam a szénhidrátot. Ettől függetlenül tartottam a súlyom, max 2 kg ment fel 10 év alatt. Mostanában azt mondják nem szabad éhezni ezért mindig vigyázok, hogy ne legyek éhes, de ne egyek sok szénhidrátot, viszont így jobban kúsznak fel a kilók és nem tudom leadni sem ezt a plusz 5-6 kilót. Én is erősen gondolkozom a léböjtön, de nem tudom tényleg jó-e.
2010. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én a léböjtöt nem a fogyás miatt csinálom,hanem hogy kicsit kitisztuljon a szervezetem,és ez után kezdenék egy fogyókúrát,hátha az is hatékonyabb lesz így.
2010. szept. 6. 08:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy a méregtelenítés baromság, arra ott van az ember veséje meg mája.
2010. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj,mindenki mást mond. Aztán így legyen okos az ember lánya! Hmmm...
2010. szept. 6. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nekem azt mondta a doki, hogy a méregtelenítés baromság, arra ott van az ember veséje meg mája."


Ebben van igazság, de a méregtelenités mégsem hülyeség, ugyanis ez alatt az idö alatt nem viszel be újabb anyagokat a szervezetedbe, amiböl a méreganyagokat ki kellene a vesének/májnak választania, csak a már benn lévökkel kell foglalkoznia, igy tehermentesitve vannak.


Egy vagy két napos böjt/lékúra nem árt, és megkönnyiti a kiválasztást, hosszabb ideig viszont nem tesz jót.

2010. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs de jobb lenne ha 3 napig nem ennel semmit....az lenne a leghatasosabbb
2010. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!