Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hét 6 napján diétáznék ...

A hét 6 napján diétáznék minden nap szinte mozognék minimum egy orát és kb 120 gramm ch és 1300 kcal körül vinnék be de egy nap a héten pedig többet ennék vagyis nagyából amit megkivánok. Van értelme igy csinálnom?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

Hát én egyetemista vok, a hét 5 napján elég keveset költök kajára, aztán hétvégén otthon bezabálok. Közebn persze heti 2-3 alkalomal lovagolni járok. Így kb fél év alatt 10 kilót fogytam (kb 20 kiló többletből), de csak azért, mert nem hagyok fel ezzel az életmóddal (egyébként soha nem is volt cél nálam a fogyás, az csak úgy jött mellékesen). Ha befelyezném, tuti visszajönne (tehát most karácsony alatt kb 3 kilót híztam, az 1,5 hét alatt nem rossz). Elvileg, ha ezután fokozatosan beállítok egy stabil és egézséges értendet, akkor nem hízom vissza, bár elég necces.

Szóval a lényeg, hogy lehet így fogyni, de nagy önuralom kell hozzá, ha nem akarsz utána visszahízni. Ha ez nincs meg, akkor nem jvaslom.

2009. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!