Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem csak egy fogyó "kúrát"...

Nem csak egy fogyó "kúrát" szeretnék. Ennek így van értelme? Bővebben lent.19L

Figyelt kérdés

Már számos fogyókúrát,és egyéb marhaságot kipróbáltam,tapasztaltam hogy semmi értelme. Régebben teljesen leálltam kenyér-tésztafélékről,édességről, eljártam edzeni.. mivel egyik napról a másikra álltam át, gyors és tartós eredménye volt, de ahogy alábbahgyott a kitartás,a kilók is zsutty, vissza.

Most a fokozatosságra próbálnék törekedni:

Elsőnek teljesen el akarom hagyni az édességeket.. az egyetlen 'nasim' a kávé marad!

Ha ez már nem okoz gondot, az eddigi adagoknak csak a felét eszem meg.

Ha már ehhez is hozzászoktam,akkor elhagyom a kenyeret,lehetőség szerint a tésztát is.

Miután kialakult egy tartható és minőségi(bb) étrend, elkezdek mozogni.(Igazából az étkezés-edzés témából elméletben jó vagyok,kiokosítottak, csak ugye beszélni könnyű..)

Szerintetek ez így célravezető? Ha valakinek valami javaslata van,szívesen fogadom:)

19 éves lány vagyok, 170 cm 70 kg.. kb 62 lenne a cél, kb 6-7 hónap alatt. Reális?


2010. dec. 5. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem állsz már messze attól,hogy a kalóriákat számold.

Sokkal egyszerűbbé tennéd a dolgod és tudatosabb lenne az egész,valamint megismernéd általa a saját tested,hogy mennyi ch-ra hogyan reagál.

Aztán ha kiszámoltad,akkor fokozatosan csökkented.

Diéta alatt meg koncentrálj a fehérjékre fokozottabban,minden étkezésben legyen.

2010. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

en is igy csinaltam. Elöször leszoktam arrol, hogy cukros üditöket meg "100 %-os" gyümölcsleveket igyak, csak vizet kezdtem inni, de abbol jo sokat. Aztan leszoktam az etkezesek közötti evesröl, aztan odafigyeltem ra, hogy kevesebb köret, több zöldseg, salata (a hus az adott). Aztan a reggeli zsömlet TK kenyerre csereltem (en a kenyerröl nem tudnek lemondani) es aztan ott is nem a keneyer mennyisege, hanem a zöldsege dominalt. Kb ezzel egy idöben napi 1, nagyon maximum 2 kavera csökkentettem a tejeskave adagomat. De a maximum 2 az kb ilyen havi szinten kilenges. Kb (nem direkt, meg nem szamolva, ahogy ugy ereztem, hogy ez beallt, akkor gondolkoztam, hogy mi legyen a következö lepes) 3 hetente valtoztattam 1, vagy 2 dolgon, ahogy jött. Szerintem, ha valakinek rossz beidegzödesei vannak, mint pl nekem is, hogy gyakolrlatilag EGESZ NAP ettem, akkor is, ha tele voltam, akkor ez igy müködhet, hogy nem ugy kel fel, hogy na matol MINDENT mashogy csinalok, az sok esetben kudarchoz vezet, tul nagy valtas. Nekem ez igy bevalt, es bar lenyegesen lelassitja a folyamatot az elejen, szamomra könnyebb volt igy (elötte probaltam egyik naprol a masikra eletmodot valtani, nekem az ugy tul nagy falat volt).


A sportrol annyit, hogy en azzal is igy csinalom. Regen sportolo voltam, viszont 5 eve semmit, azaz SEMMIT nem mozogtam. Most elkezdtem uszni jarni, meg gyors tempoban setalni, meg DVD-re tornazni, kb februarra belekezdek a futasba.

2010. dec. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én vmi hasonlót próbálok csinálni.. bár én egyszerre.. Csináltam ilyen heti táblázatot.. felírtam a 7 napot és alatta hét rubrika. és ebből egy csomó félét. pl heti 7 zsemle engedélyezett..ha bűnözök másnap nincs.. egy sor csoki/egy kocka süti.. heti egy tészta stb! Mégis jobb mint napi mondjuk 3 zsömit enni és így megvan a kontroll is felette! Szerintetek ez milyen?
2010. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!