Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit esztek ma, és mióta...

Mit esztek ma, és mióta fogyókúráztok?

Figyelt kérdés

Hány kiló ment le eddig?


Tudom, hogy nem fogyókúrázni kell hanem életmódot váltani, erre ne pazaroljátok az időt hogy leírjátok.


2021. aug. 2. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Január 1-én kezdtem újévi fogadalomként, mínusz 25 kilónál járok.


Reggeli: Sonkás kenyér paradicsommal (2 szelet extrudált kenyér, 2 szelet pulykacomb sonka, 1 db paradicsom)


Tízórai: 2 dl natúr joghurt, 10 szem mandula


Ebéd: Nizzai saláta, currys pulykamell


Uzsonna: 1 db zöld alma


Vacsora: Tonhalas vitaminsaláta

2021. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

-Tükörtojás, virsli


-Csirkecomb, sült karalábé és sárgarépa


-Melegszendvicsek zöldségekkel


-4 kocka kávés diabetikus csoki

-Sós mogyoró

2021. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%

En meg csak 2 hete kezdtem es paleo etrendre valtottam. Eddig nulla edzessel lement 3 kg.

Reggeli: 2 tojasbol rantotta pici fustolt szalonnaval de csak az ize miatt!

Tizorai: Turmix: 1 nyers tojas, 1/2 banan, 5 szem szeder, fahej, kis viz (nem erezni a nyers tojast es tok egeszseges, csak friss tojas kell a piacrol)

Ebed: 1 szelet steak zoldborssal, zold koret

Uzsonna: 1 szelet piritos 1 szelet avokado

Vacsora: Gazpacho

2021. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2019-ben kezdtem el 124 kg-ról indultam.Idén júniusban (94 kg) elkezdtem jobban figyelni,tornázni így most 82 kg vagyok.A célom hogy a fiam ballagására fel tudjak venni egy normális ruhát hogy ő se érezze magát kellemetlenül.Elhagytam a cukrot,lisztet és mindent amiben ezek megtalálhatóak.1500 kcal-át eszek nem egyoldalúan így konkrétan nincs étrend.2 nap edzés 1 nap pihenő.
2021. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
8 vagyok. Megindokolnátok is a lepontozást? Mit csinálok rosszul?
2021. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy random troll jött mindenkit lehúzni az első oldalról.Sajnos vannak ilyen s.ggfejek.Gratulálok az eredményeidhez 🙂 a pontozáson meg ne idegeskedj gondolom nekik ez a legnagyobb örömük hogy mást lehúznak.
2021. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegeskedek, csak nem értettem, azt hittem, baj van az étrendemmel, hogy ennyien lehuztak.
2021. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok. En mindenkit felpontoztam, szerintem is trollkodik valaki. Egeszsegere, szarjuk le! 😂
2021. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!