Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit esztek ma, és mióta...

Mit esztek ma, és mióta fogyókúráztok?

Figyelt kérdés

Hány kiló ment le eddig?


Tudom, hogy nem fogyókúrázni kell hanem életmódot váltani, erre ne pazaroljátok az időt hogy leírjátok.


2021. aug. 2. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

2017 március 26-án kezdtem, 35 kg ment le eddig.


Reggeli: tojásrántotta zöldségekkel

Tízórai: alma korpás keksszel

Ebéd: Citromos tőkehal brokkolival

Uzsonna: mandula

Vacsora: kapros sovány túró


Annyi kalóriát eszem, amennyi a súlytartashoz kell, csak heti 3szor edzek mellette. Nekem ez vezetett lassú, de biztos fogyáshoz.

2021. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

Most kezdtem júliusban.Eddig lement 12 kg.93-ról 81-re. Reggeli:1 tonhal konzerv, 1 szelet magvas kenyér Ebéd: 1 tányér bableves(nincs benne hús),

Vacsora: Rántott patiszon lesz szerintem, tízórai,uzsonna: 1db alma,1 db nyers cékla. Minden másnap 8-10 km futás.

2021. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
*júniusban
2021. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Február óta fogyókúrázok, eddig 25 kiló ment le.


Eddig ma kukoricapelyhet ettem kókusztejjel. Később valószínűleg csirkemellet eszek salátával, és estefele lehet szendvicset, de lehet, hogy quinoát tonhallal. Ez így lehet kevésnek hangzik, de ezekből bőséges adagot szoktam enni. :)

2021. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

1977-ben kezdtem el fogyókúrázni.

Kitaláltam, hogy lefogyok és még utoljára veszek jó sok csokit.

100 ft-ból alaposan bevásároltam, a legdrágább szeletes banános csoki 2,60 volt a kis válogatásomban. Hol sikerült, hol nem tartanom a kitűzött célsúlyt akár 5 évig is.

2021. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Nekem csak 5 kiló felesleg volt, de zavart. Azt akartam leadni (sikerült is), de aztán folytattam tovább az egészséges táplálkozást, jelenleg annyit eszek, amennyivel a súlyomat tudom tartani, plusz tornázok, hogy még tovább formásodjak. :)

Reggeli: zabkása gyümölccsel, és egy kis natúr joghurttal a tetején

Ebéd: Lecsó, egy tojás és egy szelet barna kenyér

Nasi: Áfonya

Vacsora: majd szerintem ez is lecsó lesz, sosem tudom megunni, csak tojás nélkül

Vacsi utáni nasi: diétás madártejet szeretnék csinálni, nagyon kívánom :D

2021. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

2 hónapja diétázom, 15 kg ment le eddig, most vagyok 106


Reggeli: 2 szelet tk kenyér, sonka, sajt, uborka


Tízórai : alma


Ebéd : általában valami csirkemelles étel, salátával vagy rizzsel, plusz leves, de ma tonhal salátát ettem


Uzsonna : 5db korpovit keksz és kefir


Vacsora : mindig fehérje por

2021. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Április óta nyomom, 16 kiló ment le 40-ből.

Reggeli: saját sütésű rozskenyér szelet zöldségekkel, sonkával, tejeskávé édesítőszerrel.Tízórai:1 sovány gy.joghurt, ebéd: cs.mell párolva, salival. Uzsonna: egy alma. Vacsora virsli lesz majd mustárral, paradicsommal.

Napközben sok víz, sportolok is.

2021. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

- rántotta, sült gombával

- karfiolpüré sárgarépával, sertéshús

- 3 szelet lc kenyér, sajt, paprikás szalámi, kechup, majonéz, zöldpaprikával, paradicsommal, hagymával

- 4 db diabetikus cukorka ( kávés, karamellás, citromos, epres ízekben)

- kesudió


Ma ezeket ettem/ fogom enni. 2 év 5 hónapja váltottam életmódot, nagyon nagy súlyfelesleg miatt. Eddig 97kg ment le, még 8kgt szeretnék fogyni.

2021. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Én úgy 4 éve váltottam életmódot. Azóta többször alakítottam át az étrendemet az éppen aktuális igényeim szerint. Úgy 50 kiló ment le rólam azóta, most elkezdtem izmot építeni és formálni magam.

Reggeli: 3 tojásból rántotta, minden nélkül, pár fújás oliva olaj és egy kis himalája só. Friss saláta és némi tökmag és olajos magvak.

Tízórai: Zabkása zsírmentes kakaó porral

Ebéd: 200 gramm marha hátszín forró levegő sütőben, mellé 120 gramm barna rizs, hozzá spenót, brokkoli, zöldbab.

Uzsonna: 150 gramm marhából chilis bab, bulgurral.

Vacsora: turmix, ami mandula tej, görög joghurt, 150 gramm áfonya, fahéjből áll.

Nasi esti programhoz: köles golyó.

2021. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!